2 už 1 kainą

Laukiamiausia metų akcija „2 akiniai už 1 kainą“, pasiekė visus Optometrijos centro salonus – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Druskininkuose.

Salonų kontaktus rasite čia.

Pasiūlymas  „2 akiniai už 1 kainą“ galioja visiems akinių rėmeliams ir saulės akiniams!

Dabar, kai saulėtos dienos mus džiugina, kiekvieną dieną, tai puiki galimybė atsinaujinti stilių arba padovanoti antrus akinius brangiam žmogui.  Šis pasiūlymas yra išskirtinis tuo, jog pirkdami vienus akinius, kitus (pigesnius) gaunate tik už 0.01€. 

                            RayBan akinių komplekto kaina (perkant dvejus akinius) – 179.01€                          

 

Pasiūlymas galioja iki 2021 08 03

 

 

Akcijos sąlygos:

• Akcija „2 akiniai už 1 kainą“ taikoma visiems prekiniams ženklams;

• Būtina pirkti ir gamintis akinius Optometrijos centre;

• Perkant vienus akinių rėmelius ar saulės akinius, taikoma 20% nuolaida rėmeliams ar saulės akiniams, akinių lęšiams taikoma 15% nuolaida;

• Pigesni akiniai parduodami už 0,01eur kasoje, abi prekės privalo būti viename čekyje, nes tai yra prekių komplektas;

• Nuolaidos nesumuojamos.

• Akiniams už specialią kainą ar IŠPARDAVIME dalyvaujančioms prekėms – akcija „2 akiniai už 1 kainą“ negalioja

• Akcijos laikotarpiu Optikos salonuose pirkėjai, pirkdami dvi tos pačios ar skirtingos rūšies Prekes – akinius, akinių rėmelius, saulės akinius – visą kainą turi mokėti už vieną Prekę (brangesnę arba tokios pat vertės), antrosios (pigesnės ar tokios pat vertės) Prekės kaina mažinama atitinkamo dydžio nuolaida, kurią suteikus, galutinė mokėtina Prekių komplekto kaina yra brangesnės (ar tokios pat vertės) komplekto Prekės kaina + 0,01 Eur.

• Kiekviena aukščiau nurodytų Prekių pora, įsigyta, pasinaudojus akcija „2 už 1 kainą“, yra laikoma Prekių komplektu, todėl šioms Prekėms yra taikomos Bendrovės Prekių grąžinimo ir garantijos taisyklėse nurodytos sąlygos, susijusios su Prekių komplekto grąžinimu ir garantijos taisyklėmis. Bendrovės Prekių grąžinimo ir garantijos taisyklės bei šiame tekste naudojamų sąvokų paaiškinimai nurodyti: https://optometrija.lt/garantija/

• Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.

• Jei pirkėjas įsigijo Prekių komplektą ir pageidauja grąžinti ar pakeisti nekokybišką Prekių komplektą sudarančią dalį, jis privalo grąžinti Bendrovei visą Prekių komplektą. Tuo atveju, kai bent viena iš Prekių komplektą sudarančių dalių neatitinka Prekių grąžinimui/keitimui numatytų reikalavimų, Bendrovė turi teisę atsisakyti priimti grąžinamą visą Prekių komplektą ar keisti visą Prekių komplektą. 

2021-07-07T10:14:50+00:00