Mada daug nekainuoja: vaikams

Vaikams reikalingas komfortas, patvarios medžiagos ir žinoma, patraukli bei žaisminga išvaizda. Todėl tėveliams siūlome platų, įvairiaspalvių rėmelių pasirinkimą.

Šiuo metu MADA DAUG NEKAINUOJA: vaikams pasiūlymui taikoma akcija „2 akiniai už 1 kainą“.* Įsigykite MADA DAUG NEKAINUOJA:vaikams akinius kartu su saulės akiniais, kitais akinių rėmeliais ar akiniais darbui prie kompiuterio. Optometrijos centre rasite platų pasirinkimą akinių rėmelių ir saulės akinių vaikams. Tau puiki galimybė pasitikti vasarą atsinaujinant! Pirkite dvejus akinius, o mokėkite tik už vienus.

Pasirinkdami vaikiškų akinių rėmelius iš specialiai pažymėtos kolekcijos MADA DAUG NEKAINUOJA, sutaupysite mokėdami už akinių lęšius bei akinių gamybą. Akinių rėmelių kainos prasideda nuo 9,99 €.  Vaikams dažnai tenka keisti akinių lęšius bei akinių rėmelius todėl mums svarbiausia suteikti vaikams regėjimą už prieinamą kainą. 

Vaikiški akiniai pagaminti iš itin tvirtų bei lanksčių medžiagų, todėl juos saugu ir patogu nešioti. Gerai priglundantys, lengvučiai akiniai leis nerūpestingai žaisti, sportuoti ir mėgautis vaikyste. Vaikiškiems akiniams taip pat suteikiama 2 metų garantija.

Norint pasitikrinti regą, prieš perkant akinius, siūlome užsiregistruoti akių patikrai čia

Vaikams skirtų akinių lęšių pasirinkimą ir visas pasiūlymo sąlygas rasite čia.

*„2 akiniai už 1 kainą“ akcijos sąlygos:

  • Perkant „Mada daug nekainuoja“ rėmelius (pigesnius nei 50eur) galioja visas „Mada daug nekainuoja“ akinių lęšių pasiūlymas, brangesnis akinių rėmelis parduodamas pilna kaina, pigesnis – 0,01 eur. „Mada daug nekainuoja“ rėmelius naudojantis akcija „2 akiniai už 1 kainą“ galima įsigyti ir komplekte su visais akcijoje dalyvaujančiais akiniais;
  • Būtina pirkti ir gamintis akinius Optometrijos centre;
  • Nuolaidos nesumuojamos.
  • Akcija galioja iki 2021 05 31
2021-05-06T11:06:07+00:00