Akinių lęšiai

Akinių lęšiai 2023-11-21T13:09:19+00:00

Mūsų Optometrijos centro optikos salonuose naudojami pasaulyje lyderiaujančios medicinos technologijos kompanijos gaminami HOYA akinių lęšiai. Ši kompanija kuria naujausius akinių lęšių dizainus ir pritaiko juos ploniausioms, ir patvariausioms lęšių medžiagoms. HOYA – tai globali technologijų kompanija įsikūrusi Tokijuje, Japonijoje ir pirmaujantis produktų, pagamintų pagal naujausias technologijas, ir paslaugų tiekėjas optikos srityje.

Mūsų optikos salonuose rasite platų HOYA produkcijos pasirinkimą: nuo ekonominės klasės akinių lęšių iki fotochrominių ar progresinių akinių lęšių. Visi lęšiai skiriasi savo sudėtimi ir atliekamomis funkcijomis.

 

 

Akinių lęšių pasirinkimas

Dauguma klientų mano, kad dažniausiai naudojama medžiaga gaminant akinių lęšius yra mineralinis stiklas, tačiau tai nėra tiesa. Mineraliniai lęšiai – mažiau braižosi, plonesni, atsparūs aukštoms temperatūroms, tačiau sunkesni ir pavojingesni, lyginant su plastikiniais lęšiais. Tokie lęšiai greičiau dūžta. Dėl šių priežasčių akinių gamybai dažniausiai naudojamas plastikas. Naujausios gamybos technologijos užtikrina gerą plastikinių lęšių kokybę, ryškų matymą, apsaugą, lengvą priežiūrą ir komfortą akims.

 

 

Akinių lęšiai taip pat skirstomi pagal dioptrijas ir atliekamas funkcijas. Vieni iš populiariausių: Fotochrominiai ir progresiniai akinių lęšiai.

Fotochrominiai lęšiai – puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori turėti ne tik regėjimą koreguojančius akinius, bet ir apsaugančius nuo spiginančių saulės spindulių. Šie lęšiai tamsėja veikiami ultravioletinių saulės spindulių (lauke) ir šviesėja, kai šie spinduliai jų nepasiekia (patalpoje). Fotochrominiai lęšiai rekomenduojami, kad mažiau vargtų akys, kai jos yra ypatingai jautrios saulės šviesai.

ADDPOWER yra tobulesni skaitymo akinių lęšiai. Šių dienų klientams nepakanka tik skaityti ir gerai matyti iš arti.  Šie akinių lęšiai rekomenduojami vietoje įprastų skaitymo akinių. Su Addpower akinių lęšiais patogu dirbti kompiuteriu, skaityti bei patogiai jaustis savo darbo aplinkoje. Jei žmogus gerai mato, jam visą gyvenimą nereikėjo akinių, tai sulaukus 40 metų prireikia skaitymo akinių. Žmonės juokauja, kad vyresnio amžiaus žmonėms pradeda ilgėti rankos, norisi tekstą patraukti kuo toliau nuo akių. Progresiniai lęšiai suteikia unikalią galimybę puikiai matyti ne tik į tolį ir iš arti, bet ir iš tarpinių atstumų (1-3 m). Optometrijos centro optikose progresinių akinių parinkimas ir pritaikymas yra individualus, naudojant VisuReal.

Optometrijos centre dirbantys specialistai Jums patars ir padės išsirinkti geriausius akinių lęšius pagal Jūsų poreikius. Registruotis akių patikrai galima čia.

Akinių lęšių dangos

Akinių lęšius galima patobulinti, privalumų suteikiančiomis dangomis. Dažniausiai naudojama – antirefleksinė danga, kuri suteikia atsparą įbrėžimams bei atspindžiams. Ši danga padeda apsaugoti akinius užtikrinant jų ilgaamžiškumą ir ryškesnį matomumą. Kitos dangos atlieka apsauginę funkciją saugant akis nuo kenksmingų spindulių, tokių kaip UV. Tokie spinduliai yra šviesos, kurią skleidžia saulė, dalis. Pernelyg didelė UV spinduliuotė gali būti gaunama kiekvieną dieną užsiimant įprasta veikla. Dėl šios priežasties, labai svarbu imtis būtinų atsargumo priemonių, kad akys būtų apsaugotos. UV Control tai danga, apsauganti akis nuo kenksmingų UV atspindžių. Ši lęšio medžiaga absorbuoja UV spindulius tiek priekiniame tiek vidiniame paviršiuje.

Dar viena apsauginę funkciją atliekanti danga – Blue Control. Nuo ryto iki vakaro esame apsupti skaitmeniniais prietaisais ir visai nesvarbu kur bebūtumėm, darbe ar namuose. Kartu su išmaniųjų prietaisų nauda, žmogaus organizmas patiria ir mėlynų spindulių žalą, jei nėra nuo to tinkamai apsisaugojęs. Apsaugokite savo akis nuo žalingos skaitmeninių prietaisų skleidžiamos mėlynos šviesos su Hoya Blue Control akinių lęšių danga.

Populiariausios akinių lęšių dangos:

 

 

Parenkant tinkamus akinių lęšius reikalinga išsami akių patikra. Optometrijos centre didelis dėmesys skiriamas profesionaliai akių patikrai. Viena geriausių ir moderniausių įrangų Baltijos šalyse leidžia pacientams suteikti kvalifikuotą ir išsamią konsultaciją bei parinkti tinkamus akinių lęšius.

VLK kompensacija akinių lęšiams:

  • 148 eur. sudėtingiesiems lęšiams*;
  • 95 eur. paprastiesiems lęšiams*;
  • Suaugusiems kompensuojami kartą per 2 metus, vaikams kartą per metus laiko.

*Daugiau informacijos rasite ČIA.

Kompensuojamųjų akinių lęšių katalogą rasite ČIA.

 

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.