Pasiūlymai akinių lęšiams

Skelbiame puikų pasiūlymą – VISIEMS akinių lęšiams dabar taikome -10% nuolaidą! O mažiesiems mūsų klientams pritaikysime -20% nuolaidą visiems akinių lęšiams!

Reikia akinių gerai matyti toli ar iš arti, arba skirtingais atstumais, o gal norite apsisaugoti nuo mėlynos šviesos dirbant kompiuteriu? Susidomėjote fotochrominiais, tonuotais ar poliarizuotais akiniais ir norite apsaugoti savo akis nuo intensyvios šviesos ar saulės lauke? O gal daug vairuojate ir norite būti užtikrinti kelyje? Užsukite į Optometrijos centrą, kur mūsų specialistai pasiūlys efektyvius sprendimus aiškiam matymui užtikrinti! 

Plačiau apie akinių lęšius:

Optometrijos centro asortimente rasite platų akinių lęšių pasirinkimą pagal Jūsų individualius poreikius – fotochrominius, tonuotus, poliarizuotus akinių lęšius. Šie akinių lęšiai ne tik komfortiški bet ir stilingi. Plati spalvų paletė padės išsirinkti tinkamiausią akinių lęšių atspalvį. 

Šių akinių lęšių savybės:

 • Sumažina aplinkos atspindžius;
 • 100% apsaugo nuo UV spindulių;
 • Saulės akiniai – su Jūsų dioptrijomis.
EnRoute lęšiai specialiai sukurti kasdieniam ir profesionaliam vairavimui.

Su priešpriešinių automobilių lempų akinančia šviesa susiduria kiekvienas vairuotojas. Tai neigiamai įtakoja matymą. Avarijos, kurios įvyksta dėl prastų oro sąlygų ir prasto matomumo sudaro apie 22%.

Jei lyja, temsta ar krenta šlapdriba, matymas prie tokių oro sąlygų tampa apsunkintas, o kartais net ekstremalus. Blizgantis asfaltas ir priešpriešinių automobilių šviesos ne tik erzina, bet ir kelia pavojų – vairavimas tampa nesaugus.

EnRoute akinių lęšiai sukurti prastoms oro sąlygoms. Jie gali būti tiek su stiprumais (dioptrijomis), tiek be jų. Speciali lęšio medžiaga ir danga – sugeria visus atspindžius nuo kelio, priešpriešinio transporto lempų, ir gerina matomumą per rūką.

EnRoute siūlo du pasirinkimus ir sprendimus pritaikytus kiekvienam klientui:

 • Vieno židinio jauniems vairuotojams lęšius, kurių filtras mažina spindėsį ir yra pritaikomas kiekvienai receptūrai.
 • Progresinius, presbiopinio amžiaus vairuotojams lęšius, kurių filtras ne tik mažina spindėsį, bet ir lęšiuose yra integruotas dvigubo paviršiaus dizainas ir subalansuoto matymo kontrolė.
 
Naujosios kartos Hoya progresiniai, SYNC III ir SupeReader akinių lęšiai suteiks visišką komfortą! 
 • Hoya turi platų pasirinkimą progresinių lęšių, savąjį favoritą ras kiekvienas klientas. Progresiniai akiniai – tai daugiafunkciniai akiniai, skirti vyresniems nei 40 metų asmenims, kuriems reikia skirtingų akinių skaitymui ir žiūrėjimui į tolį. Specialus progresinis lęšis turi palaipsniui besikeičiantį dioptrijų perėjimą, kuris užtikrina sklandų žiūrėjimą visais atstumais. Progresiniai lęšiai puikūs tuo, jog jie skirti ne tik matymui į tolį, bet ir matymui 1-3 metrų atstumu ir matymui iš arti.
 • Hoya SYNC III akinių lęšiai pagerins vizualinį komfortą ir neleis akims būti įsitempusioms. Tai lęšiai, kurie yra su tolio zona ir pastiprinta lęšio zona apačioje. Su šiomis dvejomis zonomis akys sufokusuoja vaizdą dar lengviau ir tai padeda išvengti akių nuovargio. Be to, pastiprinta lęšio zona apačioje suteikia didesnį matymo komfortą, naudojant skaitmeninius prietaisus. Rekomenduojame SYNC III lęšius 13-45 metų žmonėms, kurie praleidžia 2+ valandas per dieną, naudodamiesi skaitmeniniais prietaisais ar dirbdami artimu atstumu.
 • Hoya SupeReader skaitymo lęšiai užtikrina kokybę ir nereikalauja didelių išlaidų. Šie skaitymo akinių lęšiai yra skirti žiūrėti trumpu atstumu. Jie naudojami tam, kad geriau matyti tekstą, esantį knygoje, laikraštyje, telefone ar planšetėje. Su šiais lęšiais galima matyti net ištiestos rankos atstumu, tad jie gali būti naudojami ne tik skaitymui, bet ir darbui su kompiuteriu. Matykite ne tik knygą, bet ir aplinką kartu su Hoya SupeReader akinių lęšiais!

Skamba sudėtingai, abejojate ar priprasite? Jokios rizikos – perkant šiuos komfortiškus lęšius, taikome 100% pripratimo garantiją.

Tikras komfortas darbe! Akiniai su ADDPOWER akinių lęšiais suteikia platesnį matymo lauką, nei su įprastais skaitymo akiniais. Šie tinkami tiek skaitymui, tiek darbui kompiuteriu. Taip, jums nebereikės nuolatos nusiiminėti akinių!
 • Šių lęšių apatinėje dalyje yra skaitymo akinių stiprumas, suteikiantis galimybę gerai matyti iš arti, pavyzdžiui, skaitant.
 • Link lęšio viršutinės dalies pliusinės dioptrijos mažėja, tad suteikia galimybę puikiai matyti iš tarpinių atstumų (1-3 m). Nenusiėmę akinių galėsite dirbti kompiuteriu, o darbo aplinkoje jausitės komfortiškiau.
Optometrijos centre galite išsirinkti akinių lęšius su mėlynos šviesos filtru, kuris apsaugos jūsų akis nuo ekranų skleidžiamos, pavojingos mėlynos šviesos. 

Šių akinių lęšių savybės:

 • Saugo nuo mėlynos ekranų šviesos poveikio
 • Mažina atspindžius, suteikia vaizdui geresnį kontrastą
 • Mažina akių nuovargį

Visus šiuos akinių lęšius ir dar daugiau rasite Optometrijos centro salonuose. Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą. Pasirūpinkite savo akių sveikata ir prieš pirkdami akinių lęšius pasikonsultuokite ir pasitikrinkite akis pas mūsų specialistus.

Registruotis akių patikrai

Akcijos sąlygos:

• -10% nuolaida visiems akinių lęšiams;
• -20% nuolaida akinių lęšiams tik asmenims iki 18 metų (Essilor ir Miyosmart lęšiams nuolaidos NETAIKOMOS);
• Nuolaidos akinių lęšiams taikomos ir į kliento rėmelį. Kliento rėmeliui garantija NETAIKOMA. Akinių gamybos kainą nurodys konsultantė optikos salone;
• Galioja ir -30% akinių rėmeliams, kainuojantiems daugiau nei 50 Eur.

 

Pasiūlymas galioja iki 2024 06 30

2024-05-27T10:27:13+00:00
Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.