Akinių rėmeliai nuo 9 Eur.

Pasirūpinkite savo akimis ir įsigykite stilingus ir kokybiškus akinių rėmelius už ypač patrauklią kainą, vos nuo 9 Eur

Mums labai svarbu suteikti klientui gerą regėjimą už prieinamą kainą. Tik Optometrijos centre pasirinkdami akinių rėmelius iš mūsų kolekcijos už akinius, akinių lęšius bei išsirinktų akinių rėmelių gamybą mokėsite pigiau! 

Šiai “Akinių rėmeliai nuo 9 Eur.” kolekcijai skiriame didelį dėmesį ir stengiamės nuolatos atnaujinti modelių asortimentą. Platus akinių rėmelių pasirinkimas siūlomas moterims, vyrams ir vaikams. Korekciniai akiniai skirti kasdieniam nešiojimui, todėl turi būti funkcionalūs, patogūs ir kartu stilingi. Spalvų ir akinių modelių įvairovė leis nevaržomai priderinti korekcinius akinius prie Jūsų asmeninio stiliaus. Akinių rėmelių kainos prasideda vos nuo 9 Eur, todėl tinkamus gali surasti kiekvienas.

Pirkti akinius internetu!

 

Prieš renkantis savuosius “Akinių rėmelius nuo 9 Eur.” rėmelius, rekomenduojame užsiregistruoti profesionaliai ir išsamiai akių patikrai pas mūsų specialistus. Jie patikrins Jūsų akių sveikatą, išrinks tinkamus akinių lęšius bei patars, kaip tinkamai pasirūpinti savo akimis.

 

Registruotis akių patikrai

 

Akcijos sąlygos:

  • Pasiūlymas Mada daug nekainuoja galioja rėmeliams kurių vertė yra iki 49 eur.;
  • Taikome 2 mėn. pripratimo garantiją, jei klientas renkasi bet kokius lęšius su dioptrijų perėjimu, Sync, SupeReader, progresinius, patalpų progresinius lęšius;
  • Pasiūlymas galioja akinių rėmeliams iš pažymėtų kolekcijų. Į kainą įskaičiuotas rėmelis už 9 eur. Pasirinkus brangesnį rėmelį, komplekto kaina padidėja tiek, kiek yra brangesnis pasirinktas rėmelis;
  • Akių patikra į pasiūlymą nėra įtraukta;
  • Akcija galioja perkant akinius ir akinių lęšius bei gaminantis juos „Optometrijos centre“;
  • Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos;                                    
  • Pasikeitus situacijai, Optometrijos centras pasilieka teisę keisti nuolaidų dydį.

Akcija galioja iki 2023 06 30

2023-05-24T10:41:29+00:00