Akinių rėmeliams -30% nuolaida!

Skelbiame specialias nuolaidas! Jau dabar Optometrijos centro optikose galite įsigyti akinių rėmelius su -30% nuolaida, o pažymėtus akinių rėmelius net su -50%!

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad akinių rėmelių pasirinkimas – varginantis, ilgas ir atsakingas procesas. Juk akinius nešiosite kasdien ir tai pirmas dalykas, ką pastebi aplinkiniai. Renkantis akinių rėmelius, svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Taip pat reikia atsižvelgti į dioptrijas, kadangi nuo jų priklauso kokius akinių rėmelius galėsite nešioti.

Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius ir akinių lęšius pagal norus ir galimybes.

Platus akinių rėmelių pasirinkimas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Naujausios akinių rėmelių kolekcijos ir platus akinių pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Mūsų optikose rasite tokius garsius prekinius ženklus kaip: Prada, Gucci, RayBan, Dolce Gabbana, Saint Laurent ir kitus.

Prieš renkantis naujuosius akinių rėmelius, rekomenduojame užsiregistruoti profesionaliai ir išsamiai akių patikrai pas Optometrijos centro optometrininkus ar akių gydytojus. Jie patikrins Jūsų akių sveikatą, išrinks tinkamus akinių lęšius bei patars, kaip tinkamai pasirūpinti savo akimis.

Registruotis akių patikrai

 

Akcijos sąlygos:

• -30% nuolaida galioja akinių rėmeliams, kainuojantiems daugiau nei 50 Eur.;
• -50% nuolaida taikoma tik pažymėtiems akinių rėmeliams;
• Perkant akinių rėmelius, galima pasinaudoti -10% nuolaida visiems akinių lęšiams;
• Perkant tik akinių rėmelius (be akinių lęšių), taikoma -30% nuolaida akinių rėmeliams, kainuojantiems daugiau nei 50 Eur.;
• Nuolaidos nesumuojamos;
• Visas akcijos taisykles galite sužinoti optikos salonuose.

Akcija galioja iki 2024 06 30

2024-05-27T08:46:00+00:00
Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.