DOVANOJAME akinių lęšius!

Reikia akinių gerai matyti toli ir arti, dirbti kompiuteriu? Susidomėjote fotochrominiais akiniais ir norite apsaugoti savo akis nuo saulės lauke?  Išbandykite dvi japonų gamintojo Hoya technologines naujoves už vienos kainą! Unikali galimybė Optometrijos centre: perkant komfortiškus akinių lęšius – DOVANA antri akinių lęšiai, dar geresnei matymo kokybei!
3 PASIŪLYMO VARIANTAI:
Pasaulinio akinių lęšių gamintojo lyderio Hoya individualizuoti akinių lęšiai su dioptrijų pasikeitimu padeda akims patogiau žiūrėti įvairiais atstumais, palengvina matymą naudojantis skaitmeniniais prietaisais, sumažina fokusavimo poveikį akims.

Jei akinius nešiojate ir toliui, ir artumui, tai patogiausias sprendimas – progresiniai akiniai. Su individualizuotais progresiniais akiniais matysite kaip jaunystėje – ryškiai visais atstumais.

Hoya MySelf ir Hoya MyStyle progresiniai akinių lęšiai pagaminami pagal individualius Jūsų akių parametrus, pasirinktą rėmelį, veido ypatumus.

 • MySelf akinių lęšiai – užtikrina lengvą adaptaciją, ypatingai gerą ir kokybišką matymą. Lengvai keičia fokusą žiūrint į skirtingus atstumus. Su Hoya MySelf akinių lęšiais patirsite mažesnį supimo ir bangavimo jausmą judant.
 • MyStyle akinių lęšiai – tai pirmieji pasaulyje progresiniai lęšiai su binokuline suderinimo technologija ir 100% personalizuotu lęšio dizainu pagal nešiotojo poreikius ir receptūrą. Gaminant šiuos progresinius lęšius atsižvelgiame į kliento gyvenimo būdą, veido anatomiją, rėmelio išmatavimus.

DOVANA – išmanūs akinių lęšiai SupeReader darbui biure, kompiuteriu, užtikrina gerą matymą ir akių komfortą žiūrint iki 2 metrų atstumu.

SupeReader skaitymo akinių lęšiai yra skirti žiūrėti trumpu atstumu. Jie naudojami tam, kad geriau matyti tekstą, esantį knygoje, laikraštyje, telefone ar planšetėje. Su išmaniais SupeReader lęšiais galima matyti net ištiestos rankos atstumu, tad jie gali būti naudojami ne tik skaitymui, bet ir darbui su kompiuteriu. 

Skamba sudėtingai, abejojate ar priprasite? Jokios rizikos – perkant progresinius akinius, taikome 100% pripratimo garantiją.

Naujosios kartos Hoya progresiniai, SYNC III ir SupeReader akinių lęšiai suteiks visišką komfortą! 
 • Hoya turi platų pasirinkimą progresinių lęšių, savąjį favoritą ras kiekvienas klientas. Progresiniai akiniai – tai daugiafunkciniai akiniai, skirti vyresniems nei 40 metų asmenims, kuriems reikia skirtingų akinių skaitymui ir žiūrėjimui į tolį. Specialus progresinis lęšis turi palaipsniui besikeičiantį dioptrijų perėjimą, kuris užtikrina sklandų žiūrėjimą visais atstumais. Progresiniai lęšiai puikūs tuo, jog jie skirti ne tik matymui į tolį, bet ir matymui 1-3 metrų atstumu ir matymui iš arti.
 • Hoya SYNC III akinių lęšiai pagerins vizualinį komfortą ir neleis akims būti įsitempusioms. Tai lęšiai, kurie yra su tolio zona ir pastiprinta lęšio zona apačioje. Su šiomis dvejomis zonomis akys sufokusuoja vaizdą dar lengviau ir tai padeda išvengti akių nuovargio. Be to, pastiprinta lęšio zona apačioje suteikia didesnį matymo komfortą, naudojant skaitmeninius prietaisus. Rekomenduojame SYNC III lęšius 13-45 metų žmonėms, kurie praleidžia 2+ valandas per dieną, naudodamiesi skaitmeniniais prietaisais ar dirbdami artimu atstumu.
 • Hoya SupeReader skaitymo lęšiai užtikrina kokybę ir nereikalauja didelių išlaidų. Šie skaitymo akinių lęšiai yra skirti žiūrėti trumpu atstumu. Jie naudojami tam, kad geriau matyti tekstą, esantį knygoje, laikraštyje, telefone ar planšetėje. Su šiais lęšiais galima matyti net ištiestos rankos atstumu, tad jie gali būti naudojami ne tik skaitymui, bet ir darbui su kompiuteriu. Matykite ne tik knygą, bet ir aplinką kartu su Hoya SupeReader akinių lęšiais!

Skamba sudėtingai, abejojate ar priprasite? Jokios rizikos – perkant šiuos komfortiškus lęšius, taikome 100% pripratimo garantiją.

DOVANA – vieno židinio akinių lęšiai su antirefleksine danga, kuri užtikrins ryškesnį matymą ir ilgaamžiškumą ARBA saulės lęšiai HOYATINT.

Antirefleksas mažina atspindžius, akinių lęšiai taip greitai nesusibraižys, jie ilgiau išliks skaidrūs.

Saulės lęšiai HOYATINT apsaugos Jūsų akis saulėtą dieną nuo ultravioletinių spindulių, tai puiki galimybė turėti mėgstamus saulės akinius su Jūsų dioptrijomis.

Akiniai du viename su savaime tamsėjančiais akinių lęšiais Hoya Sensity. Šie akinių lęšiai ne tik komfortiški bet ir stilingi. Plati spalvų paletė padės išsirinkti tinkamiausią akinių lęšių atspalvį. 

Akinių lęšiai Hoya Sensity:

 • Sumažina aplinkos atspindžius;
 • 100% apsaugo nuo UV spindulių;
 • Puikiai patamsėja ir pašviesėja visais metų laikais;
 • Esant poreikiui gali patamsėti už automobilio stiklo. 

Šie fotochrominiai akinių lęšiai užtikrina pačią geriausią veikimo kokybę visais metų laikais. Jie greitai patamsėja lauke ir taip pat vėl tampa skaidrūs esant patalpoje.

DOVANA – akinių lęšiai darbui kompiuteriu, kurie apsaugos Jūsų akis nuo skaitmeninių ekranų skleidžiamos mėlynos šviesos. 

Jei ilgą laiką praleidžiate prie skaitmeninių ekranų, Jūsų akys yra įsitempusios ir pavargusios, rekomenduojame akinių lęšius darbui kompiuteriu kurie atspindi ekranų šviesą. Ši speciali danga padės apsaugoti akis nuo skaitmeninių prietaisų tokių kaip: kompiuteriai, išmanieji telefonai, planšetės, skleidžiamos mėlynos šviesos. 

Akinių lęšiai darbui kompiuteriu – sumažins mėlynos šviesos kenksmingą poveikį akims ir padidins spalvų kontrastą.

 • Atvykite į Optometrijos centro optiką ir mūsų specialistai padės pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančius kombinuotus akinių lęšius.
 • Džiaukitės komfortišku regėjimu ir sumažėjusiu akių nuovargiu.
 • Pajutę, kad sunku priprasti prie naujųjų akinių, kreipkitės į optiką – mes suteikiame 2 mėn. Pripratimo garantiją.
 • Nepripratus prie akinių, pakeisime akinių lęšius naujais, grąžindami pinigų skirtumą*.

 

Akcijų sąlygos:

 • DOVANOJAME išmanius skaitymo lęšius:

• Kiekvienam klientui įsigijus progresinius lęšius Hoyalux iD Myself arba Hoyalux iD MyStyle V+, DOVANOSIME (po 0,01eur./vnt.) 1 porą SupeReader A/B lęšius;
• Dioptrijos turi sutapti, reiškia, kad kabinetiniai lęšiai bus skirti tik tam klientui, kuris pirko progresinius, dovanojami akinių lęšiai tik pagal Hoya katalogo galimybes, jei tinkamų dioptrijų nėra, akinių lęšiams taikoma -10% nuolaida;
• Kabinetiniai lęšiai SupeReader A/B turi būti užsakomi kartu su progresiniais lęšiais ir būti vienodo stiprumo bei ploninimo indekso;
• Kai užsakote progresinius lęšius ir norite pasinaudot akcija nemokamiems kabinetiniams lęšiams gauti, SupeReader A/B užsakymas turi būti pateiktas tą pačią dieną;
• Optikoje skaičiuojamos 2 gamybos;
• Galima dėtis akinių lęšius į kliento rėmelį, kliento rėmeliui garantija netaikoma;
• Jei pirkėjas įsigijo Prekių komplektą ir pageidauja grąžinti Prekių komplektą sudarančią dalį, jis privalo grąžinti Bendrovei visą Prekių komplektą. T.y. grąžinimo atveju, grąžinami individualizuoti progresiniai lęšiai ir SupeReader lęšiai KARTU. Tokiu atveju:
1. Jei klientas gaminosi į savo akinių rėmelį, ir nori pasilikti dovanotus akinių lęšius, daromas pilnas grąžinimas. Klientas turi sumokėti pilną dovanotų akinių lęšių kainą ir už gamybą. Jeigu mokėti nenori, perdedami kliento seni akinių lęšiai į kliento rėmelį. 2. Jei klientas dovanotus lęšius gaminosi į Optometrijos centre naujai pirktą akinių rėmelį ir nori pasilikti rėmelį bei dovanotus akinių lęšius, daromas pilnas grąžinimas. Klientas turi sumokėti už akinių rėmelį (galutinė rėmelio kaina turi būti tokia pati kaip pirmo pirkimo metu), akinių lęšius pilna kaina ir gamybą.  

 • DOVANOJAME antirefleksinius akinių lęšius:

• Kiekvienam klientui įsigijus progresinius lęšius arba SYNC III arba SupeReader DOVANOSIME (po 0,01eur./vnt.) 1 porą vieno židinio lęšius su antirefleksine danga pagal dovanojamų lęšių sąrašą (daugiau informacijos optikos salone);
• Perkami ir dovanojami lęšiai gali būti skirtingiems receptams, dovanojami akinių lęšiai tik pagal Hoya katalogo galimybes, jei tinkamų dioptrijų nėra, akinių lęšiams taikoma -10% nuolaida;
• Vieno židinio lęšiai turi būti užsakomi kartu su komfortiškais lęšiais ir būti vienodo stiprumo bei ploninimo indekso;
• Kai užsakote komfortiškus lęšius ir norite pasinaudoti akcija nemokamiems vieno židinio lęšiams gauti, užsakymas turi būti pateiktas tą pačią dieną;
• Optikoje skaičiuojamos 2 gamybos;
• Galima dėtis akinių lęšius į kliento rėmelį, kliento rėmeliui garantija netaikoma;
• Jei pirkėjas įsigijo Prekių komplektą ir pageidauja grąžinti Prekių komplektą sudarančią dalį, jis privalo grąžinti Bendrovei visą Prekių komplektą. T.y. grąžinimo atveju, grąžinami komfortiški lęšiai ir vieno židinio lęšiai KARTU. Tokiu atveju:
1. Jei klientas gaminosi į savo akinių rėmelį, ir nori pasilikti dovanotus akinių lęšius, daromas pilnas grąžinimas. Klientas turi sumokėti pilną dovanotų akinių lęšių kainą ir už gamybą. Jeigu mokėti nenori, perdedami kliento seni akinių lęšiai į kliento rėmelį. 2. Jei klientas dovanotus lęšius gaminosi į Optometrijos centre naujai pirktą akinių rėmelį ir nori pasilikti rėmelį bei dovanotus akinių lęšius, daromas pilnas grąžinimas. Klientas turi sumokėti už akinių rėmelį (galutinė rėmelio kaina turi būti tokia pati kaip pirmo pirkimo metu), akinių lęšius pilna kaina ir gamybą.  

 • DOVANOJAME akinių lęšius darbui kompiuteriu:

• Kiekvienam klientui įsigijus fotochrominius lęšius DOVANOSIME (po 0,01eur./vnt.) 1 porą darbui kompiuterių lęšių, dovanojami lęšiai pagal sąrašą (daugiau informacijos optikos salone);
• Perkami ir dovanojami lęšiai gali būti skirtingiems receptams, dovanojami akinių lęšiai tik pagal Hoya katalogo galimybes, jei tinkamų dioptrijų nėra, akinių lęšiams taikoma -10% nuolaida;
• Darbui kompiuteriu lęšiai turi būti užsakomi kartu su fotochrominiais lęšiais ir būti vienodo stiprumo bei ploninimo indekso;
• Kai užsakote fotochrominius lęšius ir norite pasinaudot akcija nemokamiems darbui kompiuteriu lęšiams gauti užsakymas turi būti pateiktas tą pačią dieną;
• Optikoje skaičiuojamos 2 gamybos;
• Galima dėtis akinių lęšius į kliento rėmelį, kliento rėmeliui garantija netaikoma;
• Jei pirkėjas įsigijo Prekių komplektą ir pageidauja grąžinti Prekių komplektą sudarančią dalį, jis privalo grąžinti Bendrovei visą Prekių komplektą. T.y. grąžinimo atveju, grąžinami fotochrominiai lęšiai ir lęšiai darbui kompiuteriu KARTU. Tokiu atveju:
1. Jei klientas gaminosi į savo akinių rėmelį, ir nori pasilikti dovanotus akinių lęšius, daromas pilnas grąžinimas. Klientas turi sumokėti pilną dovanotų akinių lęšių kainą ir už gamybą. Jeigu mokėti nenori, perdedami kliento seni akinių lęšiai į kliento rėmelį. 2. Jei klientas dovanotus lęšius gaminosi į Optometrijos centre naujai pirktą akinių rėmelį ir nori pasilikti rėmelį bei dovanotus akinių lęšius, daromas pilnas grąžinimas. Klientas turi sumokėti už akinių rėmelį (galutinė rėmelio kaina turi būti tokia pati kaip pirmo pirkimo metu), akinių lęšius pilna kaina ir gamybą.  

 • 100% Pripratimo garantija:

• 100% Pripratimo garantija taikoma visiems akinių lęšiams su dioptrijų perėjimu (SYNC, SupeReader, visiems progresiniams, patalpų progresiniams lęšiams);
• Ši garantija leidžia klientui per 2 mėnesius nuo akinių atsiėmimo pakeisti “sudėtingus” lęšius į paprastus (vieno židinio lęšius), jeigu klientas negali priprasti prie šių nurodytų lęšių; kainų skirtumas grąžinamas, receptūra turi sutapti;
• 100% Pripratimo garantija taikoma ir klientams kurie perka akinių lęšius su ne mūsų akių receptu;
• Jei klientas naudojasi dovanos pasiūlymu ir nepripranta prie akinių, lęšius su dioptrijų perėjimu keičiame į vieno židinio, grąžiname kainų skirtumą, dovanojami lęšiai lieka klientui;
•Jei pirkėjas įsigijo Prekių komplektą ir pageidauja grąžinti Prekių komplektą sudarančią dalį, jis privalo grąžinti Bendrovei visą Prekių komplektą.
tokiu atveju:
1. Jei klientas gaminosi į savo akinių rėmelį, ir nori pasilikti dovanotus akinių lęšius, daromas pilnas grąžinimas. Klientas turi sumokėti pilną dovanotų akinių lęšių kainą ir už gamybą. Jeigu mokėti nenori, perdedami kliento seni akinių lęšiai į kliento rėmelį.
2. Jei klientas dovanotus lęšius gaminosi į Optometrijos centre naujai pirktą akinių rėmelį ir nori pasilikti rėmelį bei dovanotus akinių lęšius, daromas pilnas grąžinimas. Klientas turi sumokėti už akinių rėmelį (galutinė rėmelio kaina turi būti tokia pati kaip pirmo pirkimo metu), akinių lęšius pilna kaina ir gamybą. 

 • Perkant akinių lęšius jiems taikome -10% nuolaidą.

 

 • Perkant akinių lęšius taikome nurodytas nuolaidas ir akinių rėmeliams.

 

Akcijos galioja iki 2023 02 28

2023-02-01T11:00:43+00:00