Dviguba dovana!

Dovanų čekis tai DVIGUBA DOVANA! Skelbiame specialią kalėdinę akciją. Optometrijos centre įsigydami dovanų čekį už 50 Eur ir daugiau, papildomai PADOVANOSIME nemokamą optometrininko regos patikrą (asmenims nuo 18 metų)!

Kalėdos – tai magiškas laikas, kuomet visi dalinamės dėmesiu, šiluma ir stengiamės nudžiuginti savo artimuosius pačiomis geriausiomis dovanomis. Tad šiais metais dovanokite išskirtinai gerą dovaną – REGĖJIMĄ!

Optometrijos centras pristato specialaus, šventiško dizaino kalėdinį dovanų čekį, kuris taps praktiška dovana Jūsų artimiesiems. Suteikite jiems galimybę pasirūpinti savo akių sveikata ir pasaulį matyti dar ryškiau.

Su dovanų čekiu nuo 50 Eur. Jūsų laukia išsami regos patikra pas optometrininką, kuris patikrins Jūsų akių sveikatą, padės išsirinkti tinkamus akinių lęšius bei patars, kaip tinkamai pasirūpinti savo akimis. Akinių rėmelius išsirinksite iš ypač plataus akinių rėmelių pasirinkimo. O jei ruošiatės atostogoms – su dovanų čekiu išsirinksite stilingus saulės akinius!

Visi žinome, kad ieškoti dovanų paskutinę minutę gali tapti tikru galvos skausmu. Tam, kad šis laikotarpis būtų malonesnis ir galėtumėte ramiai pasimėgauti Kalėdų laukimu, rekomenduojame pasirūpinti dovana iš anksto – įsigykite kalėdinį dovanų čekį už 50 Eur. ar daugiau ir nudžiuginkite savo artimąjį papildoma dovana nuo mūsų – NEMOKAMA optometrininko regos patikra!

Specialų dovanų čekį galite įsigyti ir mūsų el. parduotuvėje:

ĮSIGYTI

 

Akcijos sąlygos:

  • Klientas kuris pasinaudos kalėdiniu dovanų čekiu gali pasinaudoti nemokama regos patikra pas optometrininką visose optikos salonuose (asmenims nuo  18 metų);
  • Nemokama regos patikra pas optometrininką galima pasinaudoti tik atsiskaitant dovanų čekiu už saulės akinius, korekcinius akinius ar kontaktinius lęšius;
  • Visas dovanų čekio akcijos taisykles rasite ČIA.

Akcija galioja iki 2024 01 06

2023-11-17T09:36:48+00:00