Dviguba dovana

Mes Jums siūlome specialią dovaną Tėvo dienos proga – 50 eur dovanų čekis + HOYA servetėlė už 1 ct.

 

Įsigyjant 50 Eur vertės proginį dovanų čekį – turėsite galimybę įsigyti HOYA akinių valymo servetėlė tik už 0,01euratsiskaitant šiuo specialiu dovanų čekiu*.

Tai puiki dovana norint pasirūpinti savo artimaisiais, suteikianti galimybę ne tik išnaudoti 50 eurų Optometrijos Centre perkant:

 • akinių rėmelius;
 • akinių lęšius;
 • saulės akinius;
 • kontaktinius lęšius ir jų priežiūros priemones;
 • dirbtines ašaras;
 • aksesuarus.

Bet taip pat, galite atsiskaityti už visas Optometrijos Centro paslaugas ar prekes. 

Taip pat, šiuo pasiūlymu galite pasinaudoti ir e-optometrijoscentras.lt el. parduotuvėje.

Pirkti dovanų čekį

 

Tai puiki dviguba dovana artimam žmogui, šį dovanų čekį galite įsigyti visuose Optometrijos Centro salonuose arba internetu e-optometrijoscentras.lt

Akcijos laikotarpis, kuriuo galima įsigyti šį specialų dovanų čekį 2021 05 11– 2021 06 11

Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.

Grąžinant bent vieną prekę iš pirkinių čekio atsiskaityto PDČ (Proginiu Dovanu Čekiu), privaloma grąžinti ir už 0,01eur įsigytą prekę. Negrąžinant su prekėmis, įsigytomis atsiskaitant KDČ, įsigytos prekės už 0,01eur, Optometrijos centras pasilieka teisę nesvarstyti pretenzijos.

*Yra papildomų sąlygų.

_________________________________________________________________________________

 

Papildomos sąlygos:

 1. Proginiai dovanų čekiai – specialiai žymėti dovanų čekiai, perkami akcijos laikotarpiu ir suteikiantys galimybę, atsiskaitant šiuo čekiu, įsigyti papildomą prekę už 0,01eur  HOYA akinių valymo servetėlę. Galimybė įsigyti papildomą prekę už 0,01eur  suteikiama tik atsiskaitant už pirkinius akcijos laikotarpiu įsigytu KDČ.
 2. Prekės specialia kaina 0,01eur, įsigyjant PDČ Hoya akinių valymo servetėlė. Bendrovė pasilieka teisę keisti arba papildyti prekių už 0,01eur pasirinkimą, atsižvelgiant į prekių už 0,01eur likučius.
 3. Atsiskaitant PDČ, suteikiama galimybė ne tik išsirinkti prekę už 0,01eur, bet ir pasinaudoti tuo metu galiojančiomis akcijomis bei nuolaidomis.
 4. Informacija su akcijos taisyklėmis pridedama prie fiskalinio čekio įsigyjant PDČ. Taip pat ir atsiskaitant PDČ, prie įsigytų prekių ir/ar paslaugų fiskalinio čekio.
 5. Atsiskaitant PDČ išnaudojama visa PDČ suma iš karto.
 6. Turint pretenzijų, prašome kreiptis info@optometrijoscentras.lt arba optikoje, kurioje įsigijote prekes/PDČ, pateikiant pirkimo kvitą ir norimas grąžinti prekes.
 7. Negrąžinant su prekėmis įsigytomis atsiskaitant PDČ ir prekės įsigytos už 0,01eur, Optometrijos centras pasilieka teisę nesvarstyti pretenzijos.
 8. Atsiskaitant PDČ E-optometrijoscentras.lt,  dėl prekių  įsigyjimo už 0,01 eur  prašome kreiptis info@optometrijoscentras.lt arba tel. +370 655 70194, nurodant PDČ numerį.
 9. Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.
 10. Įsigyjant defektuotą prekę, klientas supažindinamas su esamais defektais, kuriems netaikomas garantinis laikotarpis ir fiskalinis čekis pažymimas spaudu “Prekės defektui garantija netaikoma”.

 

2021-05-11T10:39:33+00:00