Išbandykite kontaktinius lęšius!

Pats metas išbandyti kontaktinius lęšius, kadangi Optometrijos centre turime puikų pasiūlymą. Mūsų optometrininkai ne tik patikrins regą, išmokys kaip įsidėti ir prižiūrėti kontaktinius lęšius bet kartu gausite dvejus Total 30 kontaktinius lęšius. Prie viso to, kad kontaktinių lęšių nešiojimas būtų dar lengvesnis suteiksime lęšių priežiūros tirpalą ir dirbtines ašaras. Visa tai Jums kainuos vos 19 eur.

Tai puiki proga ne tik išmokti įsidėti kontaktinius lęšius bet ir pradėti juos nešioti kasdien ir mėgautis laisve be akinių rėmelių. Total 30 lęšiai yra nejuntami akyse, kas užtikrina, jog akys išliks sveikos ir pilnai drėkinamos visą dieną.

Kadangi nėra numatyto tikslaus amžiaus nuo kelių metų vaikai gali nešioti kontaktinius lęšius, išmokti kaip įsidėti kontaktinius lęšius kviečiame ir vaikus. Tėvams siūlome atsižvelgti į vaiko sąmoningumą, atsakingumą, o visą kitą palikti mūsų specialistams. Kontaktiniai lęšiai vaikui gali užtikrinti patogumą sportuojant, žaidžiant, keliaujant ar kitaip aktyviai leidžiant laisvalaikį.

Kviečiame pasinaudoti šiuo specialiu pasiūlymu mūsų optikos salonuose jau dabar!

 

Į šį pasiūlymą už 19 EUR įeina:

  • patikra pas optometrininką (kontaktinių lęšių parinkimas, tik SUAUGUSIEMS);
  • 2 Total 30 kontaktiniai lęšiai (su Jūsų dioptrijomis);
  • lęšių priežiūros tirpalas;
  • dirbtinės ašaros;
  • apmokymas kaip įsidėti ir prižiūrėti kontaktinius lęšius.

 

Registruotis patikrai ir pamokai

 

2022-11-30T10:10:27+00:00