Komfortiško regėjimo lęšiai

Optometrijos centre išsirinkus akinių lęšius su dioptrijų pasikeitimu, džiaugsitės jų suteikiama nauda, o jei per 2 mėnesius nepriprasite prie naujųjų akinių, mielai pakeisime komfortiško regėjimo lęšius į vieno židinio lęšius ir grąžinsime kainų skirtumą! 

Pavargote turėti tik tolio ar tik skaitymo akinius? Nebesijaučiate komfortiškai tolio akiniais žvelgdami į telefoną? Mes galime padėti:

  • Atvykite į Optometrijos centro optiką ir mūsų specialistai padės pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančius kombinuotus akinių lęšius.
  • Džiaukitės komfortišku regėjimu ir sumažėjusiu akių nuovargiu.
  • Pajutę, kad sunku priprasti prie naujųjų akinių, kreipkitės į optiką – mes suteikiame 100% Pripratimo garantiją.
  • Nepripratus prie akinių, pakeisime akinių lęšius naujais, gražindami pinigų skirtumą*.

Pasaulinio akinių lęšių gamintojo lyderio Hoya akinių lęšiai su dioptrijų pasikeitimu padeda akims patogiau žiūrėti įvairiais atstumais, palengvina matymą naudojantis skaitmeniniais prietaisais, sumažina fokusavimo poveikį akims. Plačiau apie 100% Pripratimo garantiją:

  • 100% Pripratimo garantija taikoma visiems akinių lęšiams su dioptrijų perėjimu: SYNC, AddPower, SupeReader, Lecture, Tact, visiems progresiniams bei patalpų progresiniams lęšiams;
  • 100% Pripratimo garantija galioja 2 mėnesius nuo pagamintų akinių atsiėmimo datos.

Komfortiško regėjimo akinių lęšiai yra pritaikomi ir gaminami individualiai pagal Jūsų poreikius bei akių būklę, tam kad užtikrintų aukščiausią matymo kokybę. Optometrijos Centro specialistai yra pasiruošę atsakyti į visus iškilusius klausimus ar abejones, patarti, kaip priprasti ir džiaugtis naujais komfortiško regėjimo lęšiais.

 

Plačiau apie akinių lęšius kuriems taikome 100% Pripratimo garantija:
Naujosios kartos Hoya progresiniai akinių lęšiai suteiks visišką komfortą!  Su progresiniais lęšiais Jums nebereikės trijų skirtingų akinių.

Progresiniai akiniai – tai daugiafunkciniai akiniai, skirti vyresniems nei 40 metų asmenims, kuriems reikia skirtingų akinių skaitymui ir žiūrėjimui į tolį. Specialus progresinis lęšis turi palaipsniui besikeičiantį dioptrijų perėjimą, kuris užtikrina sklandų žiūrėjimą visais atstumais. Progresiniai lęšiai puikūs tuo, jog jie skirti ne tik matymui į tolį, bet ir matymui 1-3 metrų atstumu ir matymui iš arti.

Progresiniai akinių lęšiai gaminami individualiai pagal kiekvieno kliento poreikius ir dioptrijas. Labai svarbu pasitikrinti regą ir pasitarti su specialistu prieš renkantis progresinius lęšius. Šie akiniai gali būti skiriami darbui, vairavimui ar kasdieniam nešiojimui.

Hoya turi platų pasirinkimą progresinių lęšių, savąjį favoritą ras kiekvienas klientas:

  • BALANSIS – tai lęšis, kuris užtikrina gerą balansą tarp artumo ir tolio zonų. Šie lęšiai nevaržo kasdieninio gyvenimo visuose matymo nuotoliuose.
  • LIFESTYLE – tai labai plačių regėjimo laukų lęšis. Pritaikius vieną iš trijų siūlomų dizainų, šis lęšis prisitaiko prie nešiotojo gyvenimo būdo. LIFESTYLE 3 užtikrina patogų matymą visais laukais
  • MYSTYLE – tai pirmieji pasaulyje progresiniai lęšiai su binokuline suderinimo technologija ir 100% personalizuotu lęšio dizainu pagal nešiotojo poreikius ir receptūrą.

Hoya Addpower skaitymo lęšiai užtikrina kokybę ir nereikalauja didelių išlaidų. Puiki proga išbandyti vienus geriausių skaitymo akinių lęšių!

Šie skaitymo akinių lęšiai yra skirti žiūrėti trumpu atstumu. Jie naudojami tam, kad geriau matyti tekstą, esantį knygoje, laikraštyje, telefone ar planšetėje. Žmonės, naudodami skaitymo akinius, dažniausiai susiduria su nepatogumu, kai dažnai tenka nusiimti akinius ar paslinkti juos ant nosies galo, norėdami matyti, kas vyksta priešais. Vieno pažangiausio akinių lęšių gamintojo HOYA sprendimas yra šie Addpower akinių lęšiai. Su šiais lęšiais galima matyti net ištiestos rankos atstumu, tad jie gali būti naudojami ne tik skaitymui, bet ir darbui su kompiuteriu. Be to, jie puikiai tinka tam tikros specifinėms specialybėms: dirbantiems grožio srityje, banko darbuotojams, turintiems artimo atstumo kontaktą su žmonėms.

Matykite ne tik knygą, bet ir aplinką kartu su Hoya Addpower akinių lęšiais!

Išskirtiniai Hoya Sync III lęšiai pagerins vizualinį komfortą ir neleis akims būti įsitempusioms.

Jeigu jaučiate, jog Jūsų akys pavargusios, sausos, jautrios šviesai, Sync III akinių lęšiai Jums suteiks ilgalaikį komfortą. SYNC III lęšiai specialiai sukurti sumažinti arba visiškai panaikinti akių nuovargį, sukeltą skaitmeninių prietaisų. Tai lęšiai, kurie yra su tolio zona ir pastiprinta lęšio zona apačioje. Su šiomis dvejomis zonomis akys sufokusuoja vaizdą dar lengviau ir tai padeda išvengti akių nuovargio. Be to, pastiprinta lęšio zona apačioje suteikia didesnį matymo komfortą, naudojant skaitmeninius prietaisus. Rekomenduojame SYNC III lęšius 13-45 metų žmonėms, kurie praleidžia 2+ valandas per dieną, naudodamiesi skaitmeniniais prietaisais ar dirbdami artimu atstumu.

Visada rekomenduojame pasitarti su specialistais bei pasitikrinti regą, prieš renkantis akinių lęšius. Registruokitės akių patikrai internetu arba paskambinę į artimiausią optiką Jūsų mieste.

 

Registruotis akių patikrai

 

Akcijos sąlygos:

• 100% Pripratimo garantija taikoma visiems akinių lęšiams su dioptrijų perėjimu (SYNC, SupeReader, visiems progresiniams, patalpų progresiniams lęšiams);
• Ši garantija leidžia per 2 mėnesius nuo akinių atsiėmimo pakeisti “sudėtingus” lęšius į paprastus, jeigu klientas negali priprasti prie šių nurodytų lęšių; kainų skirtumas grąžinamas;
• Pripratimo garantija taikoma ir klientams, kurie perka akinių lęšius  ne su Optometrijos centro akių receptu.

 

Akcija galioja iki 2024 04 17

2024-04-08T08:20:09+00:00