Mada daug nekainuoja: 2 už 1 kainą

Šis pasiūlymas yra mūsų skiriamasis ženklas. Visuose mūsų salonuose puikuojasi ištisi stendai su specialiais lipdukais pažymėta MADA DAUG NEKAINUOJA.  Šiai pasiūlymo kolekcijai skiriame didelį dėmesį ir stengiamės nuolatos atnaujinti kolekcijos modelių asortimentą.

Šiuo metu MADA DAUG NEKAINUOJA pasiūlymui taikoma akcija „2 akiniai už 1 kainą“.* Įsigykite MADA DAUG NEKAINUOJA akinius kartu su saulės akiniais, kitais akinių rėmeliais ar akiniais darbui prie kompiuterio. Puiki galimybė pasitikti vasarą atsinaujinant savo stilių! Pirkite dvejus akinius, o mokėkite tik už vienus.

Mums labai svarbu suteikti klientui gerą regėjimą už prieinamą kainą. Pasirinkdami akinių rėmelius iš specialiai pažymėtos kolekcijos, sutaupysite mokėdami už akinių lęšius bei akinių gamybą. Platus akinių rėmelių pasirinkimas siūlomas tiek vyrams, tiek moterims. Korekciniai akiniai skirti kasdieniam nešiojimui todėl privalo būti funkcionalūs, patogūs ir kartu stilingi. Spalvų ir akinių modelių įvairovė leis nevaržomai priderinti korekcinius akinius prie jūsų asmeninio stiliaus. Akinių rėmelių kainos prasideda nuo 9,99 €, todėl tinkamus gali surasti kiekvienas. 

Norint pasitikrinti regą, prieš perkant akinius, siūlome užsiregistruoti akių patikrai čia

Akinių lęšių pasirinkimą ir visas pasiūlymo sąlygas rasite čia.

*„2 akiniai už 1 kainą“ akcijos sąlygos:

  • Perkant „Mada daug nekainuoja“ rėmelius (pigesnius nei 50eur) galioja visas „Mada daug nekainuoja“ akinių lęšių pasiūlymas, brangesnis akinių rėmelis parduodamas pilna kaina, pigesnis – 0,01 eur. „Mada daug nekainuoja“ rėmelius naudojantis akcija „2 akiniai už 1 kainą“ galima įsigyti ir komplekte su visais akcijoje dalyvaujančiais akiniais;
  • Būtina pirkti ir gamintis akinius Optometrijos centre;
  • Nuolaidos nesumuojamos.

• Akcijos laikotarpiu Optikos salonuose pirkėjai, pirkdami dvi tos pačios ar skirtingos rūšies Prekes – akinius, akinių rėmelius, saulės akinius – visą kainą turi mokėti už vieną Prekę (brangesnę arba tokios pat vertės), antrosios (pigesnės ar tokios pat vertės) Prekės kaina mažinama atitinkamo dydžio nuolaida, kurią suteikus, galutinė mokėtina Prekių komplekto kaina yra brangesnės (ar tokios pat vertės) komplekto Prekės kaina + 0,01 Eur.

• Kiekviena aukščiau nurodytų Prekių pora, įsigyta, pasinaudojus akcija „2 už 1 kainą“, yra laikoma Prekių komplektu, todėl šioms Prekėms yra taikomos Bendrovės Prekių grąžinimo ir garantijos taisyklėse nurodytos sąlygos, susijusios su Prekių komplekto grąžinimu ir garantijos taisyklėmis. Bendrovės Prekių grąžinimo ir garantijos taisyklės bei šiame tekste naudojamų sąvokų paaiškinimai nurodyti: https://optometrija.lt/garantija/

• Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.

• Jei pirkėjas įsigijo Prekių komplektą ir pageidauja grąžinti ar pakeisti nekokybišką Prekių komplektą sudarančią dalį, jis privalo grąžinti Bendrovei visą Prekių komplektą. Tuo atveju, kai bent viena iš Prekių komplektą sudarančių dalių neatitinka Prekių grąžinimui/keitimui numatytų reikalavimų, Bendrovė turi teisę atsisakyti priimti grąžinamą visą Prekių komplektą ar keisti visą Prekių komplektą. 

Akcija galioja iki 2021 06 30

 

 

2021-05-27T10:55:46+00:00