Akiniai nuo 24.99€ vaikams

Metas pasiruošti mokyklai, o kartu nepamiršti pasirūpinti ir moksleivių akių sveikata, kad sveikos akys įkvėptų dideliems tikslams. Vaikams siūlome platų  įvairiaspalvių rėmelių iš patvarių medžiagų pasirinkimą, o pagaminti akiniai kainuos vos nuo 24.99€*.

Vaikai greitai auga ir jiems dažnai tenka keisti akinius, o mes galime suteikti puikų regėjimą už prieinamą kainą. Atsinaujinkite ir pasiruoškite rudens sezonui, pasirinkdami vaikiškų akinių rėmelius iš specialiai pažymėtos kolekcijos Mada Daug Nekainuoja. Naudodamiesi šios kolekcijos pasiūlymu, sutaupysite mokėdami už akinių lęšius bei akinių gamybą. Akinių rėmelių kainos prasideda nuo 9,99€. 

Vaikiški akiniai yra pagaminti iš itin tvirtų bei lanksčių medžiagų, todėl juos saugu ir patogu nešioti. Puikiai priglundantys, lengvi akiniai leis nerūpestingai žaisti, sportuoti ir mėgautis vaikyste. Vaikiškiems akiniams suteikiama 2 metų garantija.

Kiekvienais metais prieš mokslo metų pradžią rekomenduojame užregistruoti savo vaiką išsamiai ir profesionaliai akių patikrai pas Optometrijos centro akių gydytojus. Akių patikros metu gydytojas patikrins Jūsų vaiko akių sveikatą, jei reiks, parinks tinkamus akinius,  patars, kaip tinkamai rūpintis akių sveikata.

 

Registruotis akių patikrai

 

Akcijos sąlygos:

  • “2 už 1 kainą” akinių lęšių akcija gali būti taikoma visiems “Mada daug nekainuoja” rėmeliams (kaina iki 50 eur)
  • Kitos nuolaidos ir akcijos nesumuojamos, daugiau informacijos suteikiama optikos salonuose;                                                                                                                                                                                        
  • Būtina pirkti ir gamintis akinius Optometrijos centre;
  • Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos;
  • Pasikeitus situacijai, Optometrijos centras pasilieka teisę keisti nuolaidų dydį.

*Visas Mada Daug Nekainuoja akcijos sąlygas rasite čia

 

Akcija galioja iki 2021 09 30

2021-09-15T11:59:59+00:00