Akiniai nuo 24.99€ suaugusiems

Kviečiame nepamiršti pasirūpinti savo akimis ir įsigyti stilingus ir kokybiškus Mada Daug Nekainuoja akinius už patrauklią kainą, vos nuo 24.99€*.

Mums labai svarbu suteikti klientui gerą regėjimą už prieinamą kainą. Pasirinkdami akinių rėmelius iš specialiai pažymėtos kolekcijos, sutaupysite mokėdami už akinių lęšius bei akinių gamybą. Tik Optometrijos centre nuo 24.99€* galite įsigyti akinių rėmelius, akinių lęšius bei išsirinktų akinių rėmelių gamybą.

Mada Daug Nekainuoja kolekcijai skiriame didelį dėmesį ir stengiamės nuolatos atnaujinti modelių asortimentą. Platus akinių rėmelių pasirinkimas siūlomas moterims, vyrams ir vaikams. Korekciniai akiniai skirti kasdieniam nešiojimui, todėl turi būti funkcionalūs, patogūs ir kartu stilingi. Spalvų ir akinių modelių įvairovė leis nevaržomai priderinti korekcinius akinius prie Jūsų asmeninio stiliaus. Akinių rėmelių kainos prasideda nuo 9.99€, todėl tinkamus gali surasti kiekvienas.

Prieš renkantis savuosius Mada Daug Nekainuoja rėmelius, rekomenduojame užsiregistruoti profesionaliai ir išsamiai akių patikrai pas mūsų specialistus. Jie patikrins Jūsų akių sveikatą, išrinks tinkamus akinių lęšius bei patars, kaip tinkamai pasirūpinti savo akimis.

 

Registracija akių patikrai

 

Akcijos sąlygos:

  • Kitos nuolaidos ir akcijos nesumuojamos, daugiau informacijos suteikiama optikos salonuose;    
  • Būtina pirkti ir gamintis akinius Optometrijos centre;
  • Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos;                                    
  • Pasikeitus situacijai, Optometrijos centras pasilieka teisę keisti nuolaidų dydį.

*Visas Mada Daug Nekainuoja akcijos sąlygas rasite čia 

Akcija galioja iki 2022 03 01

2022-01-14T09:39:25+00:00