Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra populiariausias ir pigiausias variantas tarp kontaktinių lęšių nešiotojų. Jie skirti nešioti iki 30 dienų. Daugkartiniai kontaktiniai lęšiai išsiskiria ne tik nešiojimo trukme, bet ir kasdiene priežiūra. Reikalingi tirpalai, kurie užtikrina kontaktinių lęšių švarą bei kontaktinių lęšių laikymo konteineriukas, kuris leidžia higieniškai valyti ir saugoti kontaktinius lęšius. 

Prieš išmėginant kontaktinius lęšius, rekomenduojame pasitarti su Optometrijos centro specialistais.

Biofinity

Biofinity – naujos kartos silikono hidrogelio mėnesiniai kontaktiniai lęšiai. Aquaform technologija užtikrina aukštą deguonies pralaidumą, žemą dehidrataciją ir sumažina apnašų susidarymą. Labai minkšti ir lankstūs. Kontaktiniai lęšiai skirti tiek kasdieniam, tiek ilgalaikiam naudojimui. Biofinity kontaktinius lęšius galima nešioti neišsiimant per visą mėnesį (miegoti iki 29 naktų) arba nešioti kaip dieninius kontaktinius lęšius.

Pirkti

Biofinity XR

biofinity-xr_crop_exactlyKontaktiniai lęšiai skirti žmonėms su aukštu trumparegystės ir toliaregystės laipsniu. Premium klasės mėnesiniai silikono – hidrogelio kontaktiniai lęšiai skirti tiems, kurie siekia puikaus regėjimo aštrumo ir sveikų akių. Kontaktiniai lęšiai skirti tiek kasdieniam, tiek ilgalaikiam naudojimui.

Pirkti

Air Optix plus HydraGlyde

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai su papildoma sistema HydraGlyde® Moisture Matrix – užtikrina drėgmės išsilaikymą visą dieną. Unikalios technologijos SmartShieldTM dėka akių neerzina apnašos ir sausumo pojūtis. Galimybė nešioti lęšius prailgintame režime iki 6 dienų ir naktų.

Pirkti

Air Optix Night&Day Aqua

Deguoniui pralaidūs kontaktiniai lęšiai, turintys didžiausią Dk/t koeficientą, kuris lygus 175. Šių kontaktinių lęšių drėkinimo sistema palaiko ir išsaugo drėgmę. Air Optix Night&Day Aqua galima nešioti nenutraukiamai net iki 30 parų.

 

Pirkti

Proclear

proclear_crop_exactlyKontaktiniai lęšiai efektyviai apsaugo akis nuo sausėjimo, nes pritraukia ir sulaiko vandens molekules. Lęšių sudėtyje yra net 62% vandens. Visą dieną užtikrinamas aukštas deguonies pralaidumas.

Pirkti

SofLens 59

soflens-59_crop_exactlyHidrogeliniai kontaktiniai lęšiai, kurie išlaiko didelį drėgmės kiekį todėl juos labai patogu nešioti. Ant šių lęšių paviršiaus susirenka mažiau nuosėdų. 

Pirkti
2021-10-07T17:18:02+00:00
Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.