Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai

Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai skirti toliaregiams, trumparegiams ar turintiems presbiopiją. Šie lęšiai leidžia aiškiai matyti iš įvairių atstumų ir išlaisvina nuo nuolatinio akinių keitaliojimo. Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai gali būti tiek vienadieniai (vienkartinio naudojimo), tiek mėnesiniai (daugkartinio naudojimo).  Tinkamus kontaktinius lęšius gali paskirti tik akių specialistas. 

Prieš išmėginant kontaktinius lęšius, rekomenduojame pasitarti su Optometrijos centro specialistais.

Air Optix Multifocals

air-optix-multifocals_crop_exactlyMėnesiniai kontaktiniai lęšiai, skirti presbiopijos korekcijai. Šie lęšiai skirti nešioti dienos metu arba iki 6 naktų nepertraukiamu režimu

Pirkti

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal

dailies-aqua-comfort-plus-multifocal_crop_exactlyVieninteliai vienadieniai kontaktiniai lęšiai presbiopijos (senatvinės toliaregystės) korekcijai. Lęšių sudėtyje yra net 69% vandens, tai užtikrina patogumą ir leidžia mėgautis gera regėjimu visą dieną. Multifokaliniai lęšiai – ryškiam ir stabiliam matymui įvairiais atstumais.

Pirkti

Proclear Multifocal

proclear-multifocal_crop_exactly

Aukščiausios klasės mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, sukurti naudojant unikalią ir visame pasaulyje plačiai pripažintą PC technologiją, kurios pagalba molekulės pritraukia prie kontaktinio lęšio paviršiaus vandens molekules, suformuodamos skydą, kuris padeda sumažinti kontaktinių lęšių dehidrataciją ir apnašas, o taip pat užtikrina puikų regėjimą ir komfortą visą dieną.

Pirkti

PureVision2HD Multi-Focal

purevision2hd-multi-focal_crop_exactlyKontaktiniai lęšiai yra sukurti žmonėms, kurie nori puikiai matyti visais atstumais (toli, arti ir tarpiniu atstumu)

Pirkti

Biofinity Multifocal

biofinity-multifocal_crop_exactlyPremium klasės mėnesiniai silikoniniai hidrogeliniai multifokaliniai kontaktiniai lęšiai skirti tiems, kurie siekia puikaus regėjimo aštrumo ir akių sveikatos, nešiojant kontaktinius lęšius kiekvieną dieną, ir naktį. Aquaform technologija užtikrina aukštą deguonies pralaidumą, žemą dehidratacijos ir apnašų susidarymo riziką. 

Pirkti

Soflens Multi-Focal

soflens-multi-focal_crop_exactlyKontaktiniai lęšiai skirti presbiopijos korekcijai

Pirkti

PureVision Multi-Focal

purevision-multi-focal_crop_exactlySilikono-hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai

Pirkti
2021-10-07T17:27:55+00:00
Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.