Nuolaidos slidinėjimo akiniams

Slidinėjimo laikotarpis atidarytas! Tiems, kurie laukė snieguotų kalnų ir skriejančios laisvės pojučio siūlome net -50% nuolaidą slidinėjimo akiniams Moncler tik Optometrijos Centro salonuose.

O Moncler slidinėjimo akiniai gali būti ne tik puiki stiliaus detalė. Bet taip pat, aukščiausios kokybės lęšiai užtikrins gerą matomumą. Išskiritinis dizainas suteikia šiuolaikišką požiūrį. Šie slidinėjimo akiniai buvo sukurti tam, kad būtų nešiojami kartu su šalmu arba be jo, Jūsų apsaugos užtikrinimui. Na o, reguliuojama elastinė juosta su Moncler logotipu garantuoja akinių prigludimą. Šie slidinėjimo akiniai yra pagaminti Italijoje. Tinka tiek moterims, tiek vyrams.

 

Moncler įkurta 1952 metais, bei pavadinta kalnų kaimo vardu netoli Grenoblio. Moncler atlieka tam tikrus technologinius tyrimus su alpinizmo profesionalais, taip stengdamiesi sukurti produktą kuris būtų pritaikytas patiems profesionalams. Jų produkcija yra ypač lengva ir kokybiška.

Moncler slidinėjimo akinius net su -50% nuolaidą galite įsigyti tik Optometrijos Centro salonuose.

Na o, tik www.e-optometrijoscentras.lt klientams siūlome -60% nuolaida INVU slidinėjimo akiniams. Šie slidinėjimo akiniai yra šveicariškos aukščiausios kokybės už prieinamą kainą. Jie taip pat, užtikrina puikų matomumą ir apsaugą slidinėjimo metu. Speciali danga yra ypač atspari įbrėžimams. 

Pirkti INVU slidinėjimo akinius
2021-02-02T13:24:39+00:00