Pasiūlymai akinių lęšiams

Pavasaris – puikus metas atsinaujinti. Skelbiame specialų pasiūlymą apsauginiams saulės lęšiams ir komfortiškiems lęšiams. Platus akinių lęšių asortimentas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Fotochrominiams, tonuotiems, dažytiems, poliarizuotiems, AddPower, SupeReader, Sync, EnRoute, progresiniams ir patalpų progresiniams akinių lęšiams taikoma20% nuolaida!

Plačiau apie akinių lęšius kuriems yra taikoma nuolaida:

Naujosios kartos Hoya progresiniai, SYNC III ir SupeReader akinių lęšiai suteiks visišką komfortą! 
 • Hoya turi platų pasirinkimą progresinių lęšių, savąjį favoritą ras kiekvienas klientas. Progresiniai akiniai – tai daugiafunkciniai akiniai, skirti vyresniems nei 40 metų asmenims, kuriems reikia skirtingų akinių skaitymui ir žiūrėjimui į tolį. Specialus progresinis lęšis turi palaipsniui besikeičiantį dioptrijų perėjimą, kuris užtikrina sklandų žiūrėjimą visais atstumais. Progresiniai lęšiai puikūs tuo, jog jie skirti ne tik matymui į tolį, bet ir matymui 1-3 metrų atstumu ir matymui iš arti.
 • Hoya SYNC III akinių lęšiai pagerins vizualinį komfortą ir neleis akims būti įsitempusioms. Tai lęšiai, kurie yra su tolio zona ir pastiprinta lęšio zona apačioje. Su šiomis dvejomis zonomis akys sufokusuoja vaizdą dar lengviau ir tai padeda išvengti akių nuovargio. Be to, pastiprinta lęšio zona apačioje suteikia didesnį matymo komfortą, naudojant skaitmeninius prietaisus. Rekomenduojame SYNC III lęšius 13-45 metų žmonėms, kurie praleidžia 2+ valandas per dieną, naudodamiesi skaitmeniniais prietaisais ar dirbdami artimu atstumu.
 • Hoya SupeReader skaitymo lęšiai užtikrina kokybę ir nereikalauja didelių išlaidų. Šie skaitymo akinių lęšiai yra skirti žiūrėti trumpu atstumu. Jie naudojami tam, kad geriau matyti tekstą, esantį knygoje, laikraštyje, telefone ar planšetėje. Su šiais lęšiais galima matyti net ištiestos rankos atstumu, tad jie gali būti naudojami ne tik skaitymui, bet ir darbui su kompiuteriu. Matykite ne tik knygą, bet ir aplinką kartu su Hoya SupeReader akinių lęšiais!

Skamba sudėtingai, abejojate ar priprasite? Jokios rizikos – perkant šiuos komfortiškus lęšius, taikome 100% pripratimo garantiją.

 • Atvykite į Optometrijos centro optiką ir mūsų specialistai padės pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančius kombinuotus akinių lęšius.
 • Džiaukitės komfortišku regėjimu ir sumažėjusiu akių nuovargiu.
 • Pajutę, kad sunku priprasti prie naujųjų akinių, kreipkitės į optiką – mes suteikiame 2 mėn. Pripratimo garantiją.
 • Nepripratus prie akinių, pakeisime akinių lęšius naujais, grąžindami pinigų skirtumą*.
Optometrijos centre rasite įvairių fotochrominių, tonuotų, dažytų lęšių pasirinkimą. Šie akinių lęšiai ne tik komfortiški bet ir stilingi. Plati spalvų paletė padės išsirinkti tinkamiausią akinių lęšių atspalvį. 

Šių akinių lęšių savybės:

 • Sumažina aplinkos atspindžius;
 • 100% apsaugo nuo UV spindulių;
 • Saulės akiniai – su Jūsų dioptrijomis.

Na o , fotochrominiai akinių lęšiai užtikrina pačią geriausią veikimo kokybę visais metų laikais. Jie greitai patamsėja lauke ir taip pat vėl tampa skaidrūs esant patalpoje. Tai dveji akiniai, viename!

EnRoute lęšiai specialiai sukurti kasdieniam ir profesionaliam vairavimui.

Su priešpriešinių automobilių lempų akinančia šviesa susiduria kiekvienas vairuotojas. Tai neigiamai įtakoja matymą. Avarijos, kurios įvyksta dėl prastų oro sąlygų ir prasto matomumo sudaro apie 22%.

Jei lyja, temsta ar krenta šlapdriba, matymas prie tokių oro sąlygų tampa apsunkintas, o kartais net ekstremalus. Blizgantis asfaltas ir priešpriešinių automobilių šviesos ne tik erzina, bet ir kelia pavojų – vairavimas tampa nesaugus.

EnRoute akinių lęšiai sukurti prastoms oro sąlygoms. Jie gali būti tiek su stiprumais (dioptrijomis), tiek be jų. Speciali lęšio medžiaga ir danga – sugeria visus atspindžius nuo kelio, priešpriešinio transporto lempų, ir gerina matomumą per rūką.

EnRoute siūlo du pasirinkimus ir sprendimus pritaikytus kiekvienam klientui:

 • Vieno židinio jauniems vairuotojams lęšius, kurių filtras mažina spindėsį ir yra pritaikomas kiekvienai receptūrai.
 • Progresinius, presbiopinio amžiaus vairuotojams lęšius, kurių filtras ne tik mažina spindėsį, bet ir lęšiuose yra integruotas dvigubo paviršiaus dizainas ir subalansuoto matymo kontrolė.
 

Visus šiuos akinių lęšius ir dar daugiau rasite Optometrijos centro salonuose. Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą. Pasirūpinkite savo akių sveikata ir prieš pirkdami akinių lęšius pasikonsultuokite ir pasitikrinkite akis pas mūsų specialistus.

Registruotis akių patikrai

 

Pasiūlymas galioja iki 2023 04 18

Akcijos sąlygos:

• -20% nuolaida taikoma fotochrominiams, tonuotiems, dažytiems, progresiniams, poliarizuotiems, AddPower, SupeReader, Sync, EnRoute ir patalpų progresiniams akinių lęšiams;
• Nuolaida akinių lęšiams į kliento rėmelį GALIOJA, kliento rėmeliui garantija NETAIKOMA;
• Galioja akinių rėmelių ir saulės akinių nuolaidos. 

100% Pripratimo garantijos sąlygos:

• 100% Pripratimo garantija taikoma visiems akinių lęšiams su dioptrijų perėjimu (SYNC, Addpower/SupeReader, visiems progresiniams, patalpų progresiniams lęšiams);
• Ši garantija leidžia klientui per 2 mėnesius nuo akinių atsiėmimo pakeisti “sudėtingus” lęšius į paprastus (vieno židinio lęšius), jeigu klientas negali priprasti prie šių nurodytų lęšių; kainų skirtumas grąžinamas;
• Pripratimo garantija taikoma ir klientams kurie perka akinių lęšius su ne mūsų akių receptu.

2023-03-02T14:48:46+00:00