Akinių rėmeliams iki -50%

Optometrijos centro salonuose taikome iki -50% nuolaidą atrinktiems akinių rėmeliams.

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad akinių rėmelių pasirinkimas – varginantis, ilgas ir atsakingas procesas. Juk akinius nešiosite kasdien ir tai pirmas dalykas ką pastebi aplinkiniai.

Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir žinomą įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Taip pat atsižvelgti į dioptrijas ir kokių akinių lęšių pageidaujate. Nuo to priklauso akinių rėmelio modelis. Ne visi rėmeliai pritaikyti skirtingoms dioptrijoms. Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius pagal norus ir galimybes. Pasinaudokite iki 50% nuolaida akinių rėmeliams ir įsigykite akinių rėmelius pigiau.

Platus akinių rėmelių pasirinkimas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Mūsų optikose rasite tokius garsius prekinius ženklus kaip: Prada, Gucci, RayBan, Dolce Gabanna, Saint Laurent ir kitus.

Apsilankykite Optometrijos centro salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Druskininkuose ir išsirinkite savuosius akinius!

Be to, prieš perkant naujus akinių rėmelius, rekomenduojame nepamiršti užsiregistruoti regos patikrai ir taip pasirūpinti savo sveikata.

Registruotis akių patikrai

 

Akcijos sąlygos:

  • Akinių rėmeliams iki -50%:

• -50% nuolaida galioja saulės akinių rėmeliams
• -50% nuolaida taikoma kai yra perkami VIENI akinių rėmeliai;
• Perkant vienus akinių rėmelius taikome 25% nuolaidą akinių lęšiams;
• Galima naudotis akcija „2 akiniai už 1 kainą” tik akcija galioja nuo PRADINĖS kainos;
• Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.

 

Akcija galioja iki 2023 06 30

2023-06-07T11:16:18+00:00