Diana Mockutė

Diana Mockutė 2024-03-26T08:11:31+00:00

Project Description

 

Optometrininkė dirba salonuose:

  • PPC „Ozas“, Ozo g. 18, Vilnius.

Optometrininkė Diana Mockutė

Optikos srityje dirba nuo 2013 m. 
 
2015 m. Šiaulių universitete baigė Optometrijos studijų programą, įgijo fizikos bakalauro laipsnį ir optometrininkės kvalifikaciją.
2020 m. tobulino kvalifikaciją Vilniaus universitete.
 
Nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo seminaruose: “Diplopijos korekcija prizmėmis”, “Ragenos uždegimai sąlygoti kontaktinių lęšių”, “Priekinis akių segmentas. Dažniausiai pasitaikantys ragenos defektai Ypatumai parenkant kontaktinę korekciją”, “Akiniai – medicinos priemonė”, “Aberacijos ir šiuolaikinės gamybinės lęšių technologijos”, “Korekcija esant anizometropijai.”, “Optinės korekcijos  suaugusiems parinkimo principai”, “Glaukomos gydymo metodai ir profilaktika”. 
 
Lietuvos optometrininkų asociacijos narė. 
 
Modernios optometrinės įrangos pagalba koreguoja refrakcines ydas: miopiją, hipermetropiją, astigmatizmą, presbiopiją. 
Apmoko ir pataria kaip tinkamai pasirinkti, naudoti ir prižiūrėti kontaktinius lęšius.
 
Įtariant ligą, atlieka reikiamus tyrymus (regos nervo OCT, makulų OCT, fundus foto, pachimetriją, ragenos topografiją, akies biometriną, akispūdžio matavimą, sausų akių testą) ir nukreipia pas bendrosios praktikos gydytoją ar oftalmologą. 
Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.