Vaida Valinskaitė – Gudelevičienė

Vaida Valinskaitė – Gudelevičienė 2020-08-13T11:52:40+00:00

Project Description

Optometrininkė dirba salonuose:

  • Laisvės al. 57, Kaunas
  • PPC „Akropolis”, Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
  • PLC „Mega“, Islandijos pl. 32, Kaunas

Optometrininkė Vaida Valinskaitė – Gudelevičienė

Optikos srityje dirba nuo 2010 m.

2011 m. Šiaulių Universitete baigė Optometrijos studijų programą, įgijo fizikos bakalauro laipsnį ir optometrininkės kvalifikaciją.

Įgytas žinias tinkamai pritaiko optikos srityje paskiriant reikiamą korekciją akiniams, kontaktiniams lęšiams, nustato regėjimo aštrumą, matuoja akies refrakciją, matuoja akies spaudimą bekontakčiu tonometru ir kitus akies parametrus. Koreguoja miopiją, hipermetropiją, astigmatizmą, presbiopiją. Parenka ir išrašo akinių korteles progresiniams akiniams, taip pat multifokaliniams, astigmatiniams kontaktiniams lęšiams. Profesionaliai apmoko naujus kontaktinių lęšių nešiotojus. Konsultuoja dėl tinkamo kontaktinių lęšių naudojimo ir priežiūros.

Nuolat dalyvauja ir tobulinasi konferencijose: ,,Astigmatizmo korekcija”, ,,Ciba Vision kontaktiniai lęšiai ir jų priežiūros priemonės”,  „Kontaktinių lęšių naujovės”, „Praktinis torinių lęšių pritaikymas”, „Torinių ir multifokalinių kontaktinių lęšių parinkimas” ir kt.

Dalyvavo Lietuvoje organizuotoje sesijoje su lektoriumi Helmer Schweizer iš Alkon kompanijos: „Air Optix for Astigmatism parinkimas esant mažam astigmatizmui“, „Air Optix Multifocals parinkimo procedūros ir procesai“ ir  „Opti-Free Replenish kontaktinių lęšių tirpalo pranašumai“.