Rasoja akiniai nešiojant apsauginę kaukę?

Šiuo metu, dėvėti apsaugines kaukes uždarose erdvėse yra būtina. Tačiau nešiojantys regėjimą koreguojančius akinius su kiekvienu oro įkvėpimu susiduria su problema – rasojančiais akiniais. Nors tai nėra pagrindinė problema, ji gana erzinanti.

Kvėpuojant, drėgnas ir karštas oras susikaupęs kaukės viduje patenka ant santykinai vėsių akinių lęšių. Temperatūrų pokytis sukelia rasojimą. Norint, kad ši problema nebeerzintų rekomenduojame įsigyti kontaktinius lęšius.

Žiemos sezonu mėnesiniai kontaktiniai lęšiai su papildoma sistema HydraGlyde® Moisture Matrix puikus pasirinkimas kuris užtikrins drėgmės išsilaikymą visą dieną. Air Optix plus HydraGlyde lęšiai garantuoja iki 5 kartų didesnį deguonies pralaidumą. Unikalios technologijos SmartShieldTM dėka akių neerzina apnašos ir sausumo pojūtis.

Air Optix® plus HydraGlyde lęšių privalumai:
1. Kvėpuojantys. Galimybė nešioti lęšius prailgintame režime iki 6 dienų ir naktų;
2. Išlaiko drėgmę. Geriau sudrėkinamas paviršius, todėl garantuojamas malonus pojūtis visai dienai;
3. Pasižymi padidintu atsparumu apnašoms.

Pirkti internetu

 

Niekada neišbandėte kontaktinių lęšių ir norėtumėte išmokti kaip juos įsidėti? Optometrijos centro salonuose turime puikų pasiūlymą! Mūsų optometrininkai ne tik patikrins regą, išmokys kaip įsidėti ir prižiūrėti kontaktinius lęšius bet kartu ir gausite dvejus Air Optix Hydraglyde kontaktinius lęšius. Prie viso to, kad kontaktinių lęšių nešiojimas būtų dar lengvesnis suteiksime lęšių priežiūros tirpalą ir dirbtines ašaras. Visa tai Jums kainuos vos 15 eur.

Tai puiki proga ne tik išmokti įsidėti kontaktinius lęšius bet ir pradėti juos nešioti kasdien ir mėgautis laisve be akinių rėmelių. Tai puikus problemos sprendimas, jei pastoviai susiduriate su akinių lęšių rasojimu.

Registruotis

 

Jei kontaktiniai lęšiai nedomina, bet vistiek norėtumėte atsikratyti akinių rasojimo, rekomenduojame Anti-fog akinių valiklį. Akinių valiklis Anti-fog neleis Jūsų akinių lęšiams rasoti net ir intensyviausios veiklos metu. Purškiamas valiklis yra švelnus, nebraižo ir nepažeidžia akinių lęšių paviršiaus.  

Pirkti internetu
2022-01-12T13:14:59+00:00