Saulės akiniams -30% nuolaida!

Optometrijos Centras skelbia pavasariškas nuolaidas! Visiems akiniams nuo saulės taikome -30% nuolaidą, o pažymėtiems saulės akiniams net -50%!

Pavasaris – tai laikas, kuomet norime kuo daugiau laiko praleisti lauke, o saulės spinduliai tampa vis pavojingesni mūsų akims. Saulės akiniai apsaugos Jūsų akis, kadangi jie turi UV (A) arba UV (B) spindulius sulaikantį filtrą, be to paįvairins Jūsų įvaizdį. Kiekvieną sezoną savo klientams pristatome naujas saulės akinių kolekcijas ir supažindiname su saulės akinių mados tendencijomis. Be to, visi Optometrijos centre parduodami saulės akiniai yra kokybiški bei sertifikuoti.
Įspūdingas akinių pasirinkimas – nuo klasikinių, subtilių iki modernių ir ryškių! Saulės akiniai visiems – moterims, vyrams ir vaikams. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų akys būtų ne tik gerai apsaugotos, bet ir stilingai atrodytumėte.

Mūsų optikose rasite tokius garsius saulės akinių ženklus kaip: Prada, Gucci, Carolina Herrera, Tommy Hilfiger, Polaroid, RayBan, Dolce & Gabanna, Saint Laurent ir kitus.

Optometrijos centro optikų kontaktus rasite čia.

Saulės akinius su iki -50% nuolaida galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.e-optometrijoscentras.lt . Nemokamas pristatymas ir net 14 dienų grąžinimo garantija!

Pirkti internetu

Akcijos sąlygos:

• Visiems saulės akiniams galioja -30% nuolaida, pažymėtiems saulės akiniams taikome -50%;
• Perkant saulės akinius, galima pasinaudoti -10% nuolaida visiems akinių lęšiams;
• Kliento vardu akiniai gali būti rezervuojami ne ilgiau nei 3 d.d.;
• Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos;
• Nuolaidos nesumuojamos;
• Nuolaida negalioja Kuboraum, Dior, Andy Wolf prekiniams ženklams.
• Visas akcijos taisykles galite sužinoti optikos salonuose.

 

Akcija galioja iki 2024 04 17

2024-04-10T09:16:33+00:00