Saulės akiniams iki -50%

Puiki proga įsigyti saulės akinius! Atrinktiems saulės akiniams Optometrijos Centre taikoma net iki -50%* nuolaida!

Optometrijos Centre Jūsų laukia ypač platus saulės akinių pasirinkimas, stilingi saulės akiniai visiems – moterims, vyrams ir vaikams. Saulės akiniai ne tik paįvairins Jūsų įvaizdį bet ir apsaugos Jūsų akis, kadangi jie turi UV (A) arba UV (B) spindulius sulaikantį filtrą. Kiekvieną sezoną savo klientams pristatome naujas saulės akinių kolekcijas ir supažindiname su saulės akinių mados tendencijomis. Be to, visi Optometrijos centre parduodami saulės akiniai yra kokybiški bei sertifikuoti. 

Automobilių vairuotojams, sportininkams bei aktyvų laisvalaikį leidžiantiems klientams – rekomenduojame poliarizuotus saulės akinius. Su poliarizuotais akiniais matysite ryškų vaizdą be jokių atspindžių, kadangi šie poliarizuoti lęšiai nepraleidžia šviesos atspindžių nuo horizontaliųjų paviršių. Kokybiški, stilingi, poliarizuoi INVU arba Polaroid saulės akiniai atitiks kiekvieno kliento poreikius.

Mūsų optikose rasite tokius garsius saulės akinių ženklus kaip: Prada, Gucci, Carolina Herrera, Tommy Hilfiger, Polaroid, RayBan, Dolce Gabanna, Saint Laurent ir kitus. 

Optometrijos centro optikų kontaktus rasite čia.

Taip pat, saulės akinius galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.e-optometrijoscentras.lt . Nemokamas pristatymas ir net 14 dienų grąžinimo garantija!

Pirkti internetu

 

Akcijos sąlygos:

  • Saulės akiniams iki -50% nuolaida:

• -50% nuolaida galioja saulės akiniams pagal spec. sąrašą;
• Nuolaidos nesumuojamos;
• -50% nuolaida taikoma kai yra perkami VIENI saulės akiniai;
• Perkant vienus saulės akinius taikome 25% nuolaidą akinių lęšiams;
• Galima naudotis akcija „2 akiniai už 1 kainą” tik akcija galioja nuo PRADINĖS kainos;
• Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.

Akcija galioja iki 2023 06 30

2023-06-07T11:26:52+00:00