Saulės akinių išpardavimas

Puiki proga įsigyti saulės akinius! Skelbiame išpardavimą – visiems saulės akiniams Optometrijos Centre taikoma nuo -40% iki -50% nuolaida!

Optometrijos Centre Jūsų laukia ypač platus saulės akinių pasirinkimas, stilingi saulės akiniai visiems – moterims, vyrams ir vaikams. Saulės akiniai ne tik paįvairins Jūsų įvaizdį bet ir apsaugos Jūsų akis, kadangi jie turi UV (A) arba UV (B) spindulius sulaikantį filtrą. Kiekvieną sezoną savo klientams pristatome naujas saulės akinių kolekcijas ir supažindiname su saulės akinių mados tendencijomis. Be to, visi Optometrijos centre parduodami saulės akiniai yra kokybiški  bei sertifikuoti. 

Automobilių vairuotojams, sportininkams bei aktyvų laisvalaikį leidžiantiems klientams – rekomenduojame poliarizuotus saulės akinius. Su poliarizuotais akiniais matysite ryškų vaizdą be jokių atspindžių, kadangi šie poliarizuoti lęšiai nepraleidžia šviesos atspindžių nuo horizontaliųjų paviršių. Kokybiški, stilingi ir su ultra poliarizacija INVU saulės akiniai atitiks kiekvieno kliento poreikius.

Mūsų optikose rasite tokius garsius saulės akinių ženklus kaip: Prada, Gucci, Carolina Herrera, Balenciaga, Chloe, Tommy Hilfiger, Polaroid, RayBan, Dolce Gabanna, Christian Dior, Saint Laurent ir kitus. 

 -50% nuolaida taikoma šiems prekiniams ženklams: 20/20, Opal, Belutti, Prius, Swing, Le Specs ir dar daugiau!

Optometrijos centro optikų kontaktus rasite čia.

Akcijos sąlygos:

  • Nuolaida galioja visiems saulės akiniams;
  • Išpardavimo prekės gali būti ne visuose optikų salonuose;
  • Išpardavimo prekių kiekis ribotas, išpardavus nepapildomas;
  • Nuolaidos nesumuojamos, jeigu saulės akiniai yra nukainuoti pagal specialią kainą;
  • Jei akinių lęšiai dedami į saulės akinių rėmelį, saulės akiniams taikoma 40% nuolaida ir kartu galioja akcija “2 už 1 kainą” akinių lęšiams;
  • Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos;
  • Pasikeitus situacijai, Optometrijos centras pasilieka teisę keisti nuolaidų dydį.

Akcija galioja iki 2021 09 30

2021-09-15T11:30:43+00:00