Speciali akinių rėmelių kolekcija

Speciali akinių rėmelių kolekcija, pagaminta skleisti lietuvybę ir meilę tėvynei. Skatiname didžiuotis Lietuvos vėliavos spalvomis. Tai puikus būdas paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną! 

Šventiniai akinių rėmeliai  yra klasikinio modelio, todėl puikiai tiks tiek moterims, tiek vyrams. Trispalvės spalvinė gama puošia kiekvieną specialios kolekcijos akinių rėmelio kojelę. 

 

Šiuos, specialios kolekcijos, akinius galite įsigyti pasirenkant:

– pagal pasiūlymą: Akiniai viskas įskaičiuota  (į pasiūlymo kainą įeina: specialiosios LT kolekcijos akinių rėmeliai + akinių lęšiai + gamyba)

apsauginiai akiniai darbui kompiuteriu be dioptrijų  – Specialios LT kolekcijos akinių rėmeliai kurie gali būti ne tik puiki Jūsų įvaizdžio detalė bet ir gali apsaugoti nuo akių įtampos, nuo mėlynosios šviesos ir palaikyti geresnę akių būklę.

Norint pasitikrinti akių regą prieš perkant akinius visada rekomenduojame užsiregistruoti akių patikrai pas mūsų Optometrijos centro specialistus. Viena geriausių ir moderniausių įrangų Baltijos šalyse leidžia pacientams suteikti kvalifikuotą ir išsamią konsultaciją. Visą informaciją apie akių patikra rasite čia.

 

Taip pat šiuos specialiuosius akinių rėmelius (su dioptrijomis arba apsauginius akinius be dioptrijų) galite įsigyti ir mūsų Optometrijos centro elektroninėje parduotuvėje:

 

 

Pirkti akinius
2021-02-01T15:04:30+00:00