Akiniu rėmelių parinkimas judriems ir sumaniems vaikams

Vaikiški akinių rėmeliai turi būti sukurti taip, kad atitiktų vaikų gyvenimo būdą. Tai yra mada, kuri atitinka vaikų skonį ir poreikius. Renkantis akinius vaikams reikia atsiminti, kad išvaizda nėra vienintelis veiksnys, svarbiausias dalykas yra funkcionalumas ir tinkamumas siekiant geriau matyti. Vaikai labai judrūs – sportuoja, žaidžia, todėl labai svarbus rėmelių patvarumas ir atsparumas, kad išvengtume ne tik rėmelių lūžių, o labiausiai  – vaikų susižalojimų. Akiniai turi būti lengvi, kad nespaustų nosies, nesukeltų odos sudirgimų. Sunkūs akiniai gali smukti nuo nosies, dėl ko regėjimo korekcija bus nepilnavertė, vaikas jaus diskomfortą ir praras motyvaciją nešioti akinius.

Optometrijos centro optikos pristato MIRAFLEX rėmelių kolekciją vaikams, kuriems reikalinga regėjimo korekcija netgi nuo pirmųjų gyvenimo dienų.  Jau daugiau kaip dvidešimt metų MIRAFLEX gamina akinius vaikams ir kūdikiams. Svarbiausia kūrėjų užduotis – pasiūlyti saugius, plataus funkcionalumo , estetiško dizaino akinius, kurie būtų aukštos kokybės bei derėtų prie aktyvaus vaikų gyvenimo būdo. Gaminant MIRAFLEX akinius naudojamas lateksas, guma, o visi rėmeliai užtikrina anti – bakterinį efektą ir visiškai nealergizuojantys. Rėmelių funkcionalumas bei stilingumas išlaikomas kuriant įvairias akinių formas: apvalūs, kvadratiniai, ovalių formų ar pritaikyti sportui, šie akiniai tampa nepakeičiama aktyvaus vaiko gyvenimo dalimi. Šių akinių kolekcija pasižymi itin aukšta kokybe ir išskirtine technologija. Metalinių detalių nebuvimas sumažina veido, akių traumų riziką. Tarpnosės specialiai sukurtos pagal vaikų veido anatomiją taip išvengiant nosies nuospaudų. Speciali elastinė guma nuolat prilaiko rėmą teisingoje padėtyje. Didelis pasirinkimas dydžių ir spalvų.

 


SWING vaikų ir paauglių akinių rėmelių kolekcija yra neatsiejama vaikų regėjimo korekcijos dalis. Prestij Optik – jau virš 40 metų sėkmingai veikianti akinių rėmelių gamintoja, kurios pagrindinė linija yra SWING. Pagrindinis šios įmonės tikslas – kurti rėmelius rūpestingiems tėvams ir jautriems vaikams. SWING rėmeliai gaminami naudojant TR – 90 natūralią technologiją. Šios technologijos išskirtinumas – 100% antibakterinė medžiaga. Akinių rėmeliai dažomi ekologiškais organiniais maisto dažais, tam, kad būtų išvengta bet kokių nuodų, mikrobų ar bakterijų patekimo. Dėl šios priežasties gydytojai ir daugelis pasaulio universitetų rekomenduoja naudoti TR – 90 medžiagą akinių rėmelių gamybai. SWING akinių rėmeliai yra be galo lengvi ir sveria 3 – 5gr. Jie lankstūs bei nelūžtantys. SWING akiniai yra pagaminti iš 100% ekologiškų medžiagų, todėl gali būti perdirbami ir draugiški gamtai.  Tai puikiausia alternatyva nešiotojams, alergiškiems įvairioms cheminėms medžiagoms.

 

Kiekvienu atveju renkantis vaikiškus akinius, būtina konsultuotis su optikos specialistais, kurie Jums rekomenduos tinkamus dydžių parametrus ir formas, kad būtų išvengta akinių smukčiojimų ar įspaudų veide. Optometrijos centro darbuotojai patars ir pasiūlys tinkamiausius vaikų akinių lęšius pagal Jūsų pasirinktą rėmelį ir reikalingą regėjimo korekciją. Vaikų akinių kokybiškumą ir estetiškumą užtikrins rėmelio ir akinių lęšių profesionalus suderinamumas.

2020-01-16T11:35:51+00:00