Žiemos pasiūlymai!

Skelbiame naują akciją – pasinaudokite -30%* nuolaida naujiems akinių rėmeliams ir išsirinkite akinius pagal savo poreikius!

Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Taip pat reikia atsižvelgti į dioptrijas, kadangi nuo jų priklauso kokius akinių rėmelius galėsite nešioti.

Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius ir akinių lęšius pagal norus ir galimybes.

Platus akinių rėmelių pasirinkimas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Naujausios akinių rėmelių kolekcijos ir platus akinių pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Mūsų optikose rasite tokius garsius prekinius ženklus kaip: Prada, Gucci, RayBan, Dolce Gabanna, Saint Laurent ir kitus. Nuolaidą šiems akiniams taikome nuo pradinės kainos ir ji negali būti didesnė nei 100 Eur.

Prieš renkantis naujuosius akinių rėmelius, rekomenduojame užsiregistruoti profesionaliai ir išsamiai akių patikrai pas Optometrijos centro optometrininkus ar akių gydytojus. Jie patikrins Jūsų akių sveikatą, išrinks tinkamus akinių lęšius bei patars, kaip tinkamai pasirūpinti savo akimis.

Registruotis akių patikrai

 

Akcijos sąlygos:

• -30% nuolaida galioja akinių rėmeliams, kainuojantiems nuo 100 iki 333 Eur.;
• Maksimali nuolaida gali būti ne daugiau 100 Eur.;
• Akinių rėmeliams kainuojantiems virš 334 Eur. taikome suminę 100 Eur. nuolaidą;
• Galima taikyti ir -15% visiems progresiniams lęšiams, AddPower, SupeReader, Sync ir patalpų progresiniams akinių lęšiams;
• Akcija negalioja kartu su “Akinių komplekto” pasiūlymu;
• Galima taikyti akinių rėmelių nuolaidą, jei akinių „Optometrijos centre“ klientas nesigamina;
• Nuolaidos nesumuojamos.

Akcija galioja iki 2024 01 24

2023-11-15T09:34:32+00:00