Akiniai vaikams

Akiniai vaikams 2020-07-31T15:37:19+00:00

Vaikiški akiniai turi būti pritaikyti prie vaikų gyvenimo būdo. Renkantis akinius vaikams reikia atsiminti, kad išvaizda nėra vienintelis veiksnys, svarbiausias dalykas, funkcionalumas ir tinkamumas siekiant gero regėjimo. Vaikai labai judrūs. Jie sportuoja, žaidžia, todėl labai svarbu rėmelių patvarumas ir atsparumas norint išvengtume ne tik rėmelių lūžių, tačiau svarbiausia –  vaikų susižalojimų. Akiniai turi būti lengvi, kad nespaustų nosies, nesukeltų odos sudirgimų. Sunkūs akiniai gali smukti nuo nosies, dėl ko regėjimo korekcija bus nepilnavertė, vaikas jaus diskomfortą ir praras motyvaciją nešioti akinius.

Mūsų Optometrijos centro optikos pristato MIRAFLEX rėmelių kolekciją vaikams, kuriems reikalinga regėjimo korekcija netgi nuo pirmųjų gyvenimo dienų.  Jau daugiau kaip dvidešimt metų MIRAFLEX gamina akinius vaikams ir kūdikiams. Svarbiausia kūrėjų užduotis – pasiūlyti saugius, plataus funkcionalumo, estetiško dizaino akinius, kurie būtų aukštos kokybės bei derėtų prie aktyvaus vaikų gyvenimo būdo. Gaminant MIRAFLEX akinius naudojamas lateksas, guma, o visi rėmeliai užtikrina antibakterinį efektą ir nealergizuoja odos. Rėmelių funkcionalumas bei stilinga išvaizda išlaikomi kuriant įvairias akinių formas: apvalūs, kvadratiniai, ovalių formų ar pritaikyti sportui. Tokie akiniai tampa nepakeičiama aktyvaus vaiko gyvenimo dalimi. Šių akinių kolekcija pasižymi itin aukšta kokybe ir išskirtine technologija. Metalinių detalių nebuvimas sumažina veido, akių traumų riziką. Tarpnosės specialiai sukurtos pagal vaikų veido anatomiją taip išvengiant nosies nuospaudų. Speciali elastinė guma nuolat prilaiko rėmą teisingoje padėtyje. Mūsų Optometrijos centro optikos salonuose rasite įvairių dydžių, modelių bei spalvų pasirinkimą.

Prestij Optik vaikų ir paauglių akinių rėmelių prekės ženklas, jau virš 40 metų sėkmingai veikiantis akinių rėmelių gamintojas, kurio pagrindinė akinių linija – SWING. Šios įmonės tikslas – kurti rėmelius rūpestingiems tėvams ir jautriems vaikams. SWING rėmeliai gaminami naudojant TR – 90 natūralią technologiją. Šios technologijos išskirtinumas – 100% antibakterinė medžiaga. Akinių rėmeliai dažomi ekologiškais organiniais maisto dažais tam, kad būtų išvengta bet kokių nuodų, mikrobų ar bakterijų patekimo. Dėl šios priežasties gydytojai ir daugelis pasaulio universitetų rekomenduoja naudoti TR – 90 medžiagą akinių rėmelių gamybai. SWING akinių rėmeliai yra be galo lengvi ir sveria 3 – 5 g. Jie lankstūs bei nelūžtantys. SWING akiniai yra pagaminti iš 100% ekologiškų medžiagų, todėl gali būti perdirbami ir draugiški gamtai.  Tai puikiausia alternatyva vaikams alergiškiems įvairioms cheminėms medžiagoms.

 

Kids by SAFILO akinių rėmeliai sukurti atsižvelgiant į vaikų norus ir poreikius bei prisitaikant prie jų gyvenimo būdo.  Ilgametė, itališko prekės ženklo Safilo akinių gamybos patirtis, užtikrina aukštą rėmelių kokybę bei išpuoselėtas detales. Akiniai gaminami iš patvarių, saugių ir smūgiams atsparių medžiagų. Sveriantys mažiau nei 18 gramų, akinių rėmeliai beveik nejaučiami ant veido. Pagaminti aktyviems, smalsiems ir nuotykių ištroškusiems vaikams.  

 

INVU saulės akiniai išsiskiria ultra poliarizuotais lęšiais su UV-400 apsauga, todėl tėveliai galės būti užtikrinti, kad pasirūpino tinkama vaikų akių apsauga nuo saulės. Saulės akinių rėmeliai gaminami iš antialerginių medžiagų ir yra patogūs bei patvarūs. Išskirtinė apsauga smūgiams ir įbrėžimams užtikrins saugų akinių nešiojimą žaidžiant lauke. Platus spalvų ir modelių pasirinkimas leis kiekvienam vaikui išsirinkti savo favoritą.

Perkant akinius mažiesiems rekomenduojama įsigyti specialius laikiklius užtikrinančius tinkamą ir stabilią akinių poziciją ant vaiko veido. Minkšti ir patogūs silikoniniai laikikliai užsimauna ant akinių kojelių, ir leidžia laisvai judėti bei žaisti nebijant, kad akiniai nuslys nuo veido. Taip vaikai nejaučia diskomforto nešiodami tiek korekcinius, tiek saulės akinius.

 

Kiekvienu atveju renkantis vaikiškus akinius, būtina konsultuotis su optikos specialistais, kurie Jums rekomenduos tinkamus dydžių parametrus ir formas, kad būtų išvengta akinių smukčiojimų ar įspaudų veide. Mūsų Optometrijos centro specialistai patars ir pasiūlys tinkamiausius vaikų akinių lęšius pagal jūsų pasirinktą rėmelį ir reikalingą regėjimo korekciją.

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.