Akinių rėmeliai

Akinių rėmeliai 2022-10-05T13:44:58+00:00

Turėdami ilgametę patirtį žinome, kuo turi pasižymėti geri akinių rėmelių modeliai, kad jie būtų patogūs kasdieniniam nešiojimui, stilingi ir tinkami gamybai. Nuolatos atnaujiname akinių rėmelių kolekcijas ir atsižvelgiame į mados tendencijas. Dirbame su garsiausiais mados prekės ženklais bei sekame jų darbus, kad galėtumėm Jums pristatyti karščiausias sezono naujienas. Mūsų ,,Optometrijos centras” salonuose akinių rėmelių asortimentas labai platus, skirtas tiek vyrams, tiek moterims, bei vaikams. 

 

Norintiems labiau prieinamos kainos, siūlome rinktis iš akinių kolekcijos, kuriai priklauso mūsų išskirtinis pasiūlymas: Mada Daug Nekainuoja. Tokiu pasiūlymu norime pabrėžti, kad stilingus ir geros kokybės akinių rėmelius galite įsigyti ir neišleidžiant daug pinigų. 

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad akinių rėmelių pasirinkimas – varginantis, ilgas ir atsakingas procesas. Juk akinius nešiosite kasdien ir tai pirmas dalykas ką pastebi aplinkiniai. Taip pat korekciniai akiniai be atliekamos regos korekcijos funkcijos atspindi asmenybę, stilių ir gyvenimo būdą. Tačiau žinant pagrindinius ir svarbiausius atrankos aspektus galite palengvinti sau kelią iki tinkamų akinių gamybos. Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir žinomą įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Taip pat atsižvelgti į dioptrijas ir kokių akinių lęšių pageidaujate. Nuo to priklauso akinių rėmelio modelis. Ne visi rėmeliai pritaikyti skirtingoms dioptrijoms. Optometrijos centre dirbantys profesionalai jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius pagal norus ir galimybes. 

 

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.