OC akių klinika

OC akių klinika 2023-06-23T08:44:09+00:00
Kviečiame visus pasirūpinti savo akių sveikata! Optometrijos centro akių klinikoje patyrę akių gydytojai moderniomis technologijomis greitai ir profesionaliai ištirs akių būklę tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Jei nerimaujate dėl trumparegystės, astigmatizmo, žvairumo, glaukomos, kataraktos, geltonosios dėmės degeneracijos, sausų akių ir kitų regėjimo sutrikimų – pats laikas konsultacijai.
OC akių klinikas rasite: Vilniuje: PPC “Ozas”, Vokiečių g. 26, Kaune: Laisvės al. 57 ir PLC “Mega”, Druskininkuose: M. K. Čiurlionio g. 52.

OC akių klinikoje Jūsų lauks kompiuterizuota, moderni suaugusiųjų ir vaikų regos diagnostika, su viena geriausių įrangų Baltijos šalyse. Naujausia įranga pacientams leidžia suteikti profesionalią ir išsamią konsultaciją, bei nustatyti regos pokyčius ir parinkti tinkamą gydymą. Apie mūsų naudojama akių ištyrimo įrangą plačiau galite skaityti čia.  

OC akių klinikoje klientams, atvykusiems į konsultaciją, atliekame refrakcijos tyrimą, patikriname regos aštrumą, matuojame akių spaudimą. Gydytojai apžiūri akis plyšine lempa ir esant reikalui paskiria reikalingą regos gydymą. Taip pat atliekame skaitmeninę akių dugno fotografiją naudojant Fundus kamerą, kuri leidžia detaliai ištirti tinklainės ir regos nervo būklę. 

Akys greitai ir saugiai tiriamos bekontaktiniu tonometru, pachimetru, akių kompiuteriniu tomografu, biometru. Refrakcijos ydoms (trumparegystei, toliaregystei, astigmatizmui) ypač svarbus ultramodernus biometras – išmatuoja akies obuolio ilgį, ragenos topografiją, nufilmuoja ašarų plėvelę. Vaikams, kuriems progresuoja trumparegystė, taikome naujovišką tyrimo metodiką ir gydymą lašais bei specialiais kontaktiniais lęšiais.

Ilgametę patirtį sukaupę akių gydytojai ir akių gydytojai mokslų daktarai pasirūpins ir ištirs Jūsų akių būklę. 

Konsultacija su akių gydytoju – saugi, greita ir patogi!

 

Registruotis akių patikrai

 

Akių gydytojų suteikiamos paslaugos ir įkainiai:Kaina, Eur:
Akių gydytojo konsultacija - pilnas akių būklės tyrimas vaikams ir suaugusiems, korekcijos skyrimas, akių instrumentiniai tyrimai. Pažymų išrašymas nėščiosioms, vaikams, vairuotojams. 60
Optinė koherentinė tomografija (OCT), pakartotinas vizitas esant uždegimui (2 sav laikotarpyje nuo prieš tai buvusio apsilankymo).30
Akispūdžio matavimas.10
Pakartotinas pažymos, išrašo pateikimas klientui.2

 

Akių gydytojų mokslų daktarų suteikiamos paslaugos ir įkainiai:Kaina,
Eur nuo:
Akių gydytojo mokslų daktaro, chirurgo konsultacija, aukščiausios kategorijos gydytojo konsultacija (vaikų ir suaugusiųjų). 75
Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.