Apie mus

Apie mus 2024-04-26T10:17:09+00:00

Mes Optometrijos Centras jau daugiau, nei 20 metų, rupinamės savo klientais. Žvelgiame į akių priežiūrą atsakingai, nesupaprastiname svarbių dalykų, liečiančių žmogaus regėjimą. Siekiame tobulumo tiek tirdami akių būklę, tiek parinkdami akinius, kontaktinius lęšius, tiek sekdami akinių mados tendencijas. Turime unikalią galimybę sujungti naujausias žinias ir technologijas medicinoje, optikoje ir madoje. Aukščiausios kokybės įranga padeda profesionaliai ištirti klientų regą.

Optometrijos centre aukščiausios kvalifikacijos akių gydytojai ir optometrininkai suteiks ne tik trumpalaikę, bet ir pastovią akių priežiūrą. Akių patikros kabinetuose įrengta kompiuterizuota moderni regėjimo ištyrimo aparatūra, kurios pagalba atliekame daugelį pacientams reikalingų tyrimų:

  • refraktometriją;
  • keratometriją;
  • ragenos topografiją;
  • akispūdžio pamatavimą oro srove;
  • akių dugno fotografavimą skaitmenine kamera;
  • akies tomografinį tyrimą;
  • elektroniniu foropteriu greitai ir tiksliai parenkame optinę korekciją.

Gydytojai atlieka ištyrimą dėl glaukomos, kataraktos, geltonosios dėmės pakitimų, kitų akių ligų.

Pas mūsų gydytojus reguliariai lankosi daug vaikų dėl trumparegystės, žvairumo, astigmatizmo ir kitų ligų. Vaikų akims tirti turime specializuotus aparatus. Galima drąsiai sakyti, kad regos ištyrimas ir korekcijos parinkimas yra pasaulinio lygio!

Kiekvieno paciento tyrimų medžiaga saugiai saugoma duomenų bazėje, todėl ypač patogu besilankantiems nuolatos. Galima lyginti naujus tyrimų duomenis su ankstesniais, stebėti vykstančius kliento regėjimo pokyčius. 
Jeigu Jus domina tik akinių ar kontaktinių lęšių recepto parinkimas, pakonsultuos mūsų patyrę optometrininkai. Jie patars kokio stirpumo korekcija yra reikalinga, ir kurie akiniai ar lęšiai labiausiai atitinka Jūsų gyvenseną.

Žengiame koja kojon su mada ir naujausiomis stiliaus tendencijomis.

Optometrijos centro optikose gausus akinių rėmelių ir saulės akinių asortimentas – nuo nebrangių, kokybiškų akinių rėmelių iki garsiausių pasaulio mados kūrėjų prekių ženklų.  Jau daug metų savo klientams siūlome įsigyti akinius už labai palankią kainą.

 

Mūsų draugystė su pasauliniu kontaktinių lęšių gamintoju Alcon tęsiasi jau 20 metų – pasirinkimas platus nuo naujos technologijos mėnesinių TOTAL30, iki su UV apsauga PRECISION1 vienadienių silikono hidrogelio lęšių. Yra madingų lęšių, skirtų pakeisti akių spalvą, yra kontaktinių lęšių nenorintiems skaitymo akinių. Tik užeikite pasitarti su mūsų specialistais.

Optometrijos centre įsigysite madingus ir kokybiškus akinius, kuriems suteikiama net 24 mėn. garantija. Pas mus rasite didžiausią kokybiškų – tiek ekonominės klasės, tiek premium klasės akinių lęšių bei dangų pasirinkimą už palankią kainą. 20 metų dirbame su japonų akinių lęšių gamintoju Hoya. Siūlome jų technologinius sprendimus akinių srityje – tiek lęšių dizaino, tiek jų tikslaus centravimo. Ateikite į optikos saloną ir pamatysite, kad akinių rėmelius fotografuosime, centruosime programėlių pagalba, tiesiog Ipadu, ir tą informaciją siųsime tiesiai į lęšių laboratoriją. Daug dirbame su apsauginiais nuo kompiuterių lęšiais, su progresiniais akinias, patalpų progresiniais akiniais. Ne veltui mus vadina progresinių lęšių ekspertais.

Apsilankę Optometrijos centro interneto svetainėje www.optometrijoscentras.lt galite užsiregistruoti internetu konsultacijai pas akių gydytoją ar optometrininką. Arba skambinkite į pasirinktą optikos saloną.

Mūsų internetinėje parduotuvėje www.e-optometrijoscentras.lt rasite platų optikos prekių asortimentą geromis kainomis, kad apsipirkimas būtų saugus ir patogus.

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.