Kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai 2020-07-31T11:35:58+00:00

Kontaktiniai lęšiai yra puiki alternatyva akiniams. Šiuolaikiniai, aukštos kokybės lęšiai yra saugiausias pasirinkimas nepriklausomai nuo nešiotojo amžiaus. Kontaktiniai lęšiai suteikia saugumo (lęšiai nesuduš sportuojant), judėjimo laisvės, komforto jausmą ir ryškų regėjimą.

 

 

Kontaktiniai lęšiai skirstomi pagal nešiojimo trukmę, paskirtį ir medžiagą, iš kurios jie pagaminti. Pagal nešiojimo režimą lęšiai gali būti vienadieniai, savaitiniai, dvisavaitiniai ir mėnesiniai. Pagal medžiagą, iš kurios yra pagaminti, kontaktiniai lęšiai skirstomi į silikoninius, hidrogelinius ir naujos kartos hidrogelinius-silikoninius. Būtent pastarieji minkštieji lęšiai užkariauja rinką, yra gerokai sveikesni ir minkštesni nei įprasti hidrogeliniai. Korekcinę funkciją atliekantys lęšiai dar gali būti toriniai – astigmatizmui koreguoti arba multifokaliniai, skirti žmonėms nuo 40 metų, kurie pataiso regėjimą tiek į tolį, tiek į artį.

Pagrindinis kontaktinių lęšių tikslas – užtikrinti akių sveikatą bei suteikti didžiausią komfortą kontaktinius lęšius dėvinčiam žmogui. Apsilankykite mūsų Optometrijos centro optikos salonuose, kuriuose rasite platų kontaktinių lęšių asortimentą palankiomis kainomis. 

Kontaktinių lęšių privalumai:

  • maksimalus matomumo laukas;
  • nevaržomas laisvumas;
  • nepastebimumas;
  • neiškraipomas objektų dydis;
  • nerasoja, nesidrumsčia;
  • patogu sportuoti, judėti, leisti laiką aktyviai;
  • patogu maudytis.

Optometrijos centre ypatingas dėmesys skiriamas kontaktinių lęšių nešiotojams. Dirbantys profesionalai, akių gydytojai bei akių specialistai – patikrins Jūsų regėjimą ir parinks bei rekomenduos Jums tinkamiausius kontaktinius lęšius. Primename apie galimybę akių patikrai registruotis internetu (registracija akių patikrai). 

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.