Saulės akiniai

Saulės akiniai 2020-07-31T09:41:48+00:00

Saulės akiniai yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, padedančių greitai atnaujinti savo įvaizdį, pagyvinti stilių bei nuolat atrodyti madingai. Vis dėlto, žavintis nauja saulės akinių kolekcija vertėtų nepamiršti, jog svarbiausia akinių nuo saulės funkcija – neleisti saulės šviesai pakenkti akims. Norint įsigyti kokybiškus saulės akinius svarbu patikrinti ar jie turi UV (A) ir UV (B) spindulius sulaikantį filtrą.

 

Optometrijos centre nuolatos pristatomos naujos saulės akinių kolekcijos, todėl apsilankę pas mus būsite tikri, jog nusipirkote net tik stilingą, tačiau kokybišką bei sertifikuotą prekę.

Didesnis pavojus akims kyla tuomet, kai dėvimi nekokybiški akiniai, t. y. be apsauginės dangos.  Jei saulės akinių lęšiai tik tamsinti ir neaprūpinti tinkama apsauga nuo UV spindulių, juos užsidėjus vyzdys reaguoja į prietemą, išsiplečia ir taip suteikiama galimybė žalingiems saulės spinduliams patekti į akį. Nešiojant prastos kokybės ir UV apsaugos neturinčius akinius, akims galima pakenkti dar labiau nei iš viso nedėvint saulės akinių.

 

 

Vieni iš kokybiškiausių saulės lęšių šiandieninėje rinkoje yra poliarizuoti. Nešiojant saulės akinius su šiais lęšiais galima matyti ryškų ir kontrastingą vaizdą be jokio blizgesio. Šie lęšiai nepraleidžia šviesos atspindžių nuo horizontaliųjų paviršių (šlapios kelio dangos, vandens, sniego, ledo). Saulės akiniai su poliarizuotais lęšiais rekomenduojami: automobilių vairuotojams, eksremalaus sporto mėgėjams, žmonėms, kurie dažnai laiką leidžia gamtoje ir tiems, kurie daug ir aktyviai ilsisi lauke.

Akių apsaugojimas akiniais nuo saulės turėtų tapti kiekvieno iš mūsų natūraliu įpročiu. Ilgai būnant saulėje, ultravioletiniai spinduliai gali pažeisti akies rageną, lęšiuką, tinklainę, t. y. tas akies sudėtines dalis, kurios nulemia regėjimą.

 

 

Optometrijos centro optikose esantis didelis saulės akinių pasirinkimas bei naujos saulės akinių kolekcijos  nudžiugins kiekvieną klientą. Tikime, jog atrasite saulės akinius, atitinkančius Jūsų poreikius.

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.