Akių priežiūros patarimai keliaujantiems

Vasara – atostogų metas ir esant toli nuo namų, nepamirškite savo akių priežiūros. Nelaimingi atsitikimai gali apsunkinti Jūsų kelionę, tad pasirūpinkite savo akių sveikata prieš kelionę ir jos metu išliksite ramūs. Pristatome keletą geriausių kelionių patarimų.

1. Nepamirškite įsidėti atsarginių akinių.

Jei nešiojate akinių rėmelius, į kelionę pasiimkite dvejas akinių poras. Pametus vienus akinius, nereikės suskubti ieškoti naujų. Taip pat, jei nešiojate kontaktinius lęšius, nepamirškite įsidėti papildomos poros kontaktinių lęšių. 

2. Pajutus diskomfortą akyse, apsilankykite pas akių gydytoją.

Dauguma keliautojų, pajutę nedidelį akių skausmą, užsiregistruoja vizitui pas gydytoją po kelionės. Rekomenduojame, nedelsiant kreiptis pas akių gydytoją, jei jaučiate diskomfortą. Išgydyti mažas problemas yra daug lengviau, kai jos išlieka mažos. 

3. Nepamirškite akių lašų.

Keliaujate lėktuvu? Skrendant lėktuvu akys ypač sausėja. Jei ketinate kelias valandas miegoti, išsiimkite kontaktinius lęšius arba nepamirškite drėkinamųjų akių lašų. Juos galite įsigyti Optometrijos centre arba mūsų e-parduotuvėje.

4. Nevalykite kontaktinių lęšių paprastu vandeniu.

Visada įsidėkite kontaktinių lęšių dėklą ir tirpalą į savo rankinį bagažą. Jei jaučiatės nekomfortiškai su kontaktiniai lęšiais, išsiimkite juos ir praplaukite naudodami tirpalą. Niekada nelaikykite savo kontaktinių lęšių paprastame vandenyje, kadangi vanduo nėra skirtas valyti ir drėkinti kontaktinius lęšius. Įsigykite Optometrijos centre arba mūsų e-parduotuvėje.

5. Nepamirškite įsidėti dviejų pakuočių receptinių akių lašų.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti dvi receptinių akių lašų pakuotes. Didelė tikimybė, kad kitoje šalyje savo receptu negalėsite pasinaudoti. Jei jums reikia akių lašų nuo alergijos, glaukomos ar akių sausumo, būtinai pasiimkite juos kartu į kelionę.

Linkime saulėtų, sveikų ir įsimintinų vasaros atostogų!

2022-07-13T16:52:17+00:00