“Blink” akių lašai

Blink® akių lašai kasdienė pagalba sausoms, sudirgintoms, pavargusioms akims!

Kai trūksta komforto, nešiojant kontaktinius lęšius

Microsoft Word - blink akiu-lasai.docxBlink contacts veiksmingi akių lašai padeda sumažinti sausumą, diskomfortą ir dirginimą. Sukurti specialiai kontaktinių lęšių nešiotojams.

NAUDOJIMAS: įlašinti po 1-2 lašus į kiekvieną akį, pamirksėti kelis kartus, kad lašai pasiskirstytų po akį. Gali būti naudojamas taip dažnai, kaip reikia. Dar didesniam komfortui prieš įsidėdami kontaktinius lęšius užlašinkite po lašą Blink contacts ant kiekvieno lęšio. Gali būti naudojamas su visais kontaktiniais lęšiais. Lašinant nebūtina išsiimti kontaktinių lęšių.

Atidarius sunaudoti per 45 dienas

Pirkti

Kai yra pojūtis, kad nešvarūs kontaktiniai lęšiai

Microsoft Word - blink akiu-lasai.docxBlink-n-clean veiksmingi akių lašai sudrėkina bei nuvalo riebalines ir baltymines apnašas nuo visų tipų kontaktinių lęšių tiesiog akyje, padeda išlaikyti kontaktinius lęšius komfortiškus visą dieną. Blink-n-clean yra ypač naudingi ištisą parą nešiojantiems kontaktinius lęšius.

NAUDOJIMAS: įlašinti po 1-2 lašus į kiekvieną akį iki 4 kartų per dieną, pamirksėti kelis kartus,kad lašai pasiskirstytų po akį.Gali būti naudojamas su visais kontaktiniais lęšiais. Lašinant nebūtina išsiimti kontaktinių lęšių.

Atidarius sunaudoti per 60 dienų

Pirkti

Kai akys nuolat sausos ir pavargusios

Microsoft Word - blink akiu-lasai.docxBlink intensive tears akių lašai skirti sausoms,pavargusioms ar sudirgintoms akims. Rekomenduojami esant vidutinio sunkumo sausos akies sindromui.

NAUDOJIMAS: įlašinti po 1-2 lašus į kiekvieną akį, pamirksėti kelis kartus, kad lašai pasiskirstytų po akį. Gali būti naudojamas taip dažnai, kaip reikia. Gali būti naudojamas su visais kontaktiniais lęšiais. Lašinant nebūtina išsiimti kontaktinių lęšių.

Atidarius sunaudoti per 45 dienas

Pirkti

Kai sausumo ir sudirginimo jausmas akyse intensyvus

Microsoft Word - blink akiu-lasai.docxBlink intensive tears PLUS akių gelis skirtas labai sausoms, pavargusioms ar sudirgintoms akims. Tirštesni lašai ilgam palengvina sausų ar perštinčių akių pojūtį, užtikrina ilgalaikę apsaugą.

NAUDOJIMAS: įlašinkite 1-2 lašus į kiekvieną akį,pamirksėkite kelis kartus, kad lašai pasiskirstytų po akį. Gali būti naudojamas taip dažnai, kaip reikia. Tinka naudoti ir dieną, ir naktį. Prieš lašinant reikia išsiimti kontaktinius lęšius. Vėliau, pamirksėjus, kol regėjimas vėl tampa ryškus, lęšius galima įsidėti.

Atidarius sunaudoti per 45 dienas

Pirkti

Traiškanoms ir kitam sekretui nuo vokų ir blakstienų pašalinti

Microsoft Word - blink akiu-lasai.docxBlink lid clean servetėlės – 20 vienkartinių sterilių servetėlių su ramunėlėmis. Be konservantų, hipoalerginės. Tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiems, traiškanoms ir kitokioms išskyroms nuvalyti nuo akies voko, blakstienų ir gretimų sričių. Valo, drėkina, minkština akių vokus.

NAUDOJIMAS: išimkite servetėlę iš pakuotės, užsimerkite ir švelniai kelis kartus perbraukite per voką ir blakstienas, naudokite naują servetėlę kitai akiai, nereikia skalauti, išmeskite panaudotą servetėlę.

Pirkti

Blink akių priežiūros priemones galite įsigyti visose Optometrijos centro optikose arba elektroninėje parduotuvėje: e-optometrija.lt

2018-02-18T20:19:45+00:00