Funkcionalus aksesuaras – akinių grandinėlės

 

Kiekvienas sezonas sugrąžina retro mados detalę. 2020 pavasario/vasaros sezonas atgaivino – akinių grandinėlių madą.

Pagalvojus apie akinių grandinėles įsivaizduojame močiutę ir ant jos nosies esančius skaitymo akinius arba bibliotekininkę, kuri pasikabinusi akinius ant kaklo. Šis patogus aksesuaras dabar pastebimas visur ir naudojamas ant akinių rėmelių ar saulės akinių. Grandinėlės naudojamos kaip žaismingas papuošalas derinamas jūsų mėgstamiausių akinių. Akinių grandinėlės yra ne tik lengvas būdas papildyti įvaizdį, bet ir funkcionalus aksesuaras. Kiek kartų esate ieškoję savo akinių, nes neatsimenate kur padėjote? Kaip dažnai subraižote akinių lęšius, nes skubėdami įsidedate ne į akinių dėkliuką? Ar žinote, kad jūsų akinių kojelės išsitampo, kai akinius nuolat užkeliate ant galvos? Visas šias problemas gali išspręsti akinių grandinėlė.

 

Skirtingos akinių grandinėlių stilistikos:

Kasdieniniam įvaizdžiui:

Le Specs akinių grandinėlės. Derinamos prie auksinių, sidabrinių ar tamsaus metalo akinių detalių. Metalinės grandinėlės idealus pasirinkimas mėgstantiems sluoksniuoti skirtingus papuošalus ir paprastus marškinėlius papildyti grandinėlėmis.

 

Atostogoms, saulėtiems pasivaikščiojimams, pajūrio įvaizdžiui:

Amber Smile aukštos kokybės, 100% natūralaus gintaro akinių grandinėlės pagamintos Lietuvoje.

Akinių grandinėlės gali būti nešiojamos kaip karoliai. Tereikia nusiimti silikoną skirtą užmauti ant akinių kojelės ir susegti tarpusavyje galiukus.

 

Prabangos įvaizdžiui:

Elvyra Design rankų darbo grandinėlės pagamintos iš SWAROVSKI kristalų. Rafinuotoms moterims norinčioms išsiskirti iš minios.

2020-03-04T16:20:42+00:00