Kas tie “saulės lęšiai”?

Saulės lęšiai

Nei vienas iš mūsų neįsivaizduoja vasaros ar saulėtų dienų be saulės akinių. Tamsinti akiniai nuo saulės mus lydi ko ne visais metų laikais, kai už lango išlenda bent kamputis saulės. Paprastai, saulės akinius renkamės pagal įprastus grožio ir mados standartus: gražu/negražu, tinka/netinka, madinga/nemadinga. Žinoma, atsižvelgiame į savo veido formą ir deriname akinių linijas prie jos, taip pat, pasidomime ar akys bus iš tiesų apsaugotos. Vis dėlto, dažniausiai paties saulės akinių rėmelio grožis nurungia akinių lęšio funkcionalumą ir mūsų rankoje atsiranda saulės akiniai be paprasčiausios UV apsaugos. Mes raginame saulės akinius rinktis pagal kiek kitokį standartą!

Ko gero ne vieną kartą esate girdėję apie UV spindulių daromą žalą akims. Būtent dėl šios priežasties Optometrijos centre mes skatiname išvengti galimų problemų, kurias sukelia prasti ar UV apsaugai nepritaikyti saulės akinių lęšiai ir rinktis individualius saulės lęšius. Mūsų optikos salonuose turite galimybę į savo mėgstamus akinių rėmelius įsidėti ar patinkančių saulės akinių lęšius pakeisti naujais, kokybiškais ir unikalių technologijų dėka pagamintus bei ištobulintus lęšius apsaugai nuo saulės. Viskas labai paprasta: tereikia išsirinkti patikusius akinių rėmelius ar saulės akinius, o tuomet nuspręsti, kokius saulės lęšius Jums dėvėti būtų naudingiausia:

FOTOCHROMINIAI AKINIŲ LĘŠIAI „SENSITY“: šie fotochrominiai akinių lęšiai keičia savo spalvą, priklausomai nuo nuo vyraujančių šviesos sąlygų. Tamsoje fotochrominiai lęšiai tampa skaidrūs, o šviesoje – tamsėja, taip apsaugodami Jūsų akis nuo žalingų UV spindulių. „sensity“ akinių lęšių išskirtinumas – ypač greitas reagavimas į šviesą bei tamsą. Be to, šiuos fotochrominius akinių lęšius galite rinktis iš trijų spalvų: rudos, žalios bei pilkos.

 

AKINIŲ LĘŠIAI SU VEIDRODINE DANGA „MIRROR“: ši akinių lęšių danga suteikia galimybę savo norimus korekcinius lęšius paversti stilingais veidrodiniais! “Mirror” danga turi net kelis atspalvius, o veidrodine danga padengtas lęšis atrodo kokybiškai bei madingai.

 

ĮVAIRIŲ SPALVŲ SAULĖS LĘŠIAI „SPECTRUM“: norintiems turėti korekcinius akinius su tonuotais akinių lęšiais siūlome pasirinkti net iš 64 atspalvių. Akinių lęšio dažymas suteikia galimybę į norimus akinių rėmelius įsidėti reikiamo stiprumo akinių lęšius ir padengus juos „Spectrum sphere“ danga turėti unikalius ir tik individualiai Jums pritaikytus saulės akinius.

 

SAULĖS LĘŠIAI SPORTUOJANTIEMS: „special sphere“ akinių lęšių danga pritaikyta tiems, kurie daug ir aktyviai sportuoja ar laiką leidžia aktyviai. Judriam gyvenimo būdui pritaikyti akinių lęšiai padidina spalvų kontrastą, apsaugo akis nuo UV spindulių bei suteikia maksimalią regėjimo kokybę.

 

POLIARIZUOTI AKINIŲ LĘŠIAI: šie akinių lęšiai sukurti pačia geriausiam vaizdui, ryškaus kontrasto užtikrinimui bei atspindžių sumažinimui. Poliarizuotus akinių lęšius renkasi žvejai, aktyviai sportuojantys žiemos sporto šakose, iškylaujantys gamtoje prie vandens ar snieguotuose vietovėse. Taip pat, poliarizuoti akiniai ypač tinka daug vairuojantiems, kadangi pagerina vaizdo kontrastą.

 

Dar viena didelė pridėtinė vertė gaminantis individualius saulės akinius – galimybė juos pasigaminti su dioptrijomis. Tiems, kam reikalinga regos korekcija, o kontaktiniai lęšiai nėra mėgstama akių korekcijos priemonė, saulėtasis sezonas kiek apsunksta, nes neturint regą koreguojančių tonuotų akinių į saulę žiūrėti sunku. Mūsų optikose visus saulės lęšius pritaikome pagal Jūsų individualius reikalavimus ir reikiamus stiprumus tam, kad matomas vaizdas būtų ryškus bei kokybiškas.

2018-04-24T15:21:57+00:00