Danguolė Daleckienė

Danguolė Daleckienė 2024-03-26T14:59:40+00:00

Project Description

 

Optometrininkė dirba salonuose:

  • PLC „Panorama”, Saltoniškių g. 9, Vilnius.

Optometrininkė Danguolė Daleckienė

Optikos srityje dirba nuo 1999 metų.

2005 m. baigė bakalauro studijas Vilniaus Gedimino Technikos universitete.

2018 m. Šiaulių universitete baigė studijų programą Optometrija, suteiktas fizikos bakalauro laipsnis. Aukščiausiu įvertinimu apgynė bakalauro darbą, tema „Regos aštrumo priklausomybė nuo apšvietos“.

Modernia optometrine įranga koreguoja optines regėjimo ydas: trumparegystę, toliaregystę, astigmatizmą ir presbiopiją. Konsultuoja ir apmoko naujus kontaktinių lęšių nešiotojus kaip tinkamai pasirinkti, nešioti ir prižiūrėti kontaktinius lęšius. Profesines žinias pritaiko konsultuojant ir rekomenduojant klientams pažangiausių gamybos technologijų korekcinius akinių lęšius.

Nuolat dalyvauja ir tobulinasi  rengiamose mokslinėse – praktinėse konferencijose ir seminaruose. Dalyvavo profesinio tobulinimo seminaruose: „Plyšinė lempa ir akies biomikroskopija optometrininko praktikoje“, „Binokulinių funkcijų vertinimas, parenkant korekciją“, „Diplopijos korekcija prizmėmis“, „Ragenos ektazija“, „Trumparegystė. Naujausios žinios pagal IMI“ ir kt.

Lietuvos optometrininkų asociacijos narė.

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.