Eslanda Kinderevičienė

Eslanda Kinderevičienė 2024-03-26T14:50:14+00:00

Project Description

Optometrininkė dirba salonuose:

  • H. Manto 9, Klaipėda.

Optometrininkė Eslanda Kinderevičienė

Optikos srityje dirba nuo 2005 m.

2009 m. Šiaulių Universitete baigė Optometrijos studijų programą ir įgijo fizikos bakalauro laipsnį  ir optometrininkės kvalifikaciją.

Optometrininkų asociacijos narė.

Nustato regėjimo aštrumą, matuoja akies refrakciją, skiria pacientams akinius, kontaktinius lęšius. Koreguoja miopiją, hipermetropiją, astigmatizmą, presbiopiją. Parenka progresinius akinius, multifokalinius bei astigmatinius kontaktinius lęšius.

Apmoko ir konsultuoja naujus kontaktinių lęšių nešiotojus kaip tinkamai pasirinkti, naudoti ir prižiūrėti kontaktinius lęšius.

Nuolat dalyvauja ir tobulinasi „Alcon“ ir „ Hoya“ rengiamose mokymuose, konferencijose. Dalyvavo „Ciba Vision“ organizuotame kontaktinių lęšių parinkimo seminare Vokietijoje. Dayvavo konferencijose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose bei seminaruose: ,,Astgmatizmo korekcija”, ,,Ciba Vision kontaktiniai lęšiai ir jų priežiūros priemonės”,  „Kontaktinių lęšių naujovės”, „Praktinis torinių lęšių pritaikymas”, „Silikoninių hidrogelinių kontaktinių lęšių savybės”, „Torinių ir multifokalinių lęšių parinkimas”,  „Progresiniai akinių lęšiai, jų parinkimo būdai ir žymėjimas”, „ Astigmatizmas ir jo korekcijos problemos“, „Kontaktinių lęšių naujovės bei parinkimo ypatumai“, “Air Optix Aqua Multifocal ir Air Optix for Astigmatism kontaktiniai lęšiai” ir kt.

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.