Jūratė Redeckienė

Jūratė Redeckienė 2024-04-15T09:24:40+00:00

Project Description

Optometrininkė dirba salonuose:

  • Vokiečių g. 26, Vilnius.

Optometrininkė Jūratė Redeckienė

Optikos srityje dirba nuo 2001 m. baigė Šiaulių Universitete Optometrijos studijų programą. Baigiamojo darbo tema ”Dinaminių informacinių pranešimų pritaikymas žmonėms su regėjimo negalia”. Nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo seminaruose: “Kontaktinių lęšių naujovės”, “Praktinis torinių lęšių pritaikymas”, “Silikoninių hidrogelinių kontaktinių lęšių savybės”, “Torinių ir multifokalinių lęšių parinkimas”, “Progresiniai lęšiai, jų parinkimas ir žymėjimas”. CIBA Vision mokymų programos “Miopija, hypermetropija, astigmatizmas. Jų korekcija” dalyvis. Stažavosi “Hoya Faculty Training“ Budapešte, Ciba Vision mokymuose “Shared Passion for Healthy Vision and Better Life”, CIBA VISION “Eye Care”, mokymų ciklas Italijoje, Biella “Hipermetropijos, Miopijos, Astigmatizmo, Presbiopijos koregavimas”. Optometrininkų asociacijos narė.

Aukštos kvalifikacijos specialistė, koreguoja optinius regėjimo defektus, skiria pacientams akinius, kontaktinius lęšius, matuoja akies refrakciją ir nustato regėjimo aštrumą bei kitus akies parametrus. Konsultuoja, kaip naudoti kontaktinius lęšius ar kitas regėjimo priemones – koreguoja astigmatizmą, miopiją, hipermetropiją, presbiopiją. Konsultuoja regėjimo higienos, kontaktinių lęšių priežiūros ir optinės ergonomikos klausimais. Profesionaliai parenka sudėtingų akinių receptus progresiniams akiniams bei multifokalinių, astigmatinių kontaktinių lęšiams. Profesionalus kontaktinių lęšių apmokinimas, akies spaudimo matavimas bekontakčiu tonometru.

Taiko dalykines ir profesines žinias akinių ir kontaktinės korekcijos parinkimui, regos ergonomikai. Dirba naudojant moderniausią optometrinę aparatūrą, naudojasi informacinėmis technologijomis sprendžiant profesines užduotis; įtariant ligą, nukreipia pacientą medicinos specialistui – oftalmologui, bendros praktikos gydytojui. Taikydama įvairius regos testus parenka optimaliausią korekciją.

Atsakingai, savarankiškai planuoja ir organizuoja savo darbą, aiškiai ir teisingai pateikia žinias ir apibendrinimus, dalykinis koncepcijų ir principų taikymas, savarankiškai įsisavina naujas žinias ir lavina įgūdžius, nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją.

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.