Jurgita Kurkienė

Jurgita Kurkienė 2024-03-26T08:13:05+00:00

Project Description

 

Optometrininkė dirba salonuose:

  • Laisvės al. 57, Kaunas.

Optometrininkė Jurgita Kurkienė

Optikos srityje dirba nuo 2006 m. 

2016 m. Šiaulių universitete baigė Optometrijos studijų programą, įgijo fizikos bakalauro laipsnį ir optometrininkės kvalifikaciją. Baigiamojo darbo tema ,,Akinių lęšių optinio pralaidumo ultravioletinei ir mėlynajai spinduliuotei tyrimas“.

Įgytas žinias pritaiko optikos srityje paskiriant reikiamą korekciją akiniams, kontaktiniams lęšiams, nustato regėjimo aštrumą, matuoja akies refrakciją, matuoja akies spaudimą bekontakčiu tonometru ir kitus akies parametrus. Koreguoja miopiją, hipermetropiją, astigmatizmą, presbiopiją. Parenka ir išrašo akinių korteles progresiniams akiniams, taip pat multifokaliniams, astigmatiniams kontaktiniams lęšiams. Profesionaliai apmoko naujus kontaktinių lęšių nešiotojus. Konsultuoja dėl tinkamo kontaktinių lęšių naudojimo ir priežiūros.  

Nuolat dalyvauja ir tobulinasi įvairiuose mokymuose, konferencijose: ,,Akomodacijos būklės įtaka akinių parinkimui“, ,,Torinių ir multifokalinių lęšių parinkimas“,  „Air Optix for Astigmatism parinkimas esant mažam astigmatizmui“, „Air Optix Multifocals parinkimo procedūros ir procesai“,  „Opti-Free Replenish kontaktinių lęšių tirpalo pranašumai“. Taip pat, dalyvavo konferencijoje ,,Vaikų ir suaugusių oftalmologijos aktualijos“.

Lietuvos optometrininkų asociacijos narė.

Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.