Saulės žala akims

Optometrijos centro medicinos mokslų daktarė Jolanta Bendorienė primena, jog saulėtomis dienomis svarbu prižiūrėti savo akis ir saugoti jas nuo UV spindulių. Kasdien būnant lauke ir nesisaugojant nuo UV (A) ir UV (B) spindulių galima pažeisti akis. Dėl šios priežasties saulės akiniai žmogui turėtų būti ne tik stiliaus detalė bet ir akių sergėtojas.

 

Ilgą laiką pabuvus saulėje be saulės akinių ultravioletiniai spinduliai gali pažeisti akies rageną, tinklainę ar lęšiuką. Šios akies dalys nulemia žmogaus regėjimą, tad jas būtinai reikia saugoti. Visada reikia prisiminti, jog svarbiausia saulės akinių funkcija ir yra neleisti saulės šviesai pakenkti akims. Visi Optometrijos centro saulės akiniai turi filtrą, kuris sulaiko nuo UV (A) ir UV (B) spindulių.

J. Bendorienė teigia, jog vieni iš kokybiškiausių ir geriausių saulės lęšių yra poliarizuoti lęšiai. Nešiojant saulės akinius su poliarizuotais lęšiais, žmogus jausis komfortiškiau, nes su jais galima matyti ryškesnį ir kontrastingesnį vaizdą be jokio blizgesio. Poliarizuoti lęšiai nepraleidžia jokių šviesos atspindžių nuo horizontalių paviršių: vandens, šlapios kelio dangos, ledo, sniego. Šio tipo akiniai, ypač rekomenduojami vairuotojams, sporto mėgėjams, bei klientams kurie daug laiko praleidžia gamtoje. Saugotis nuo saulės UV spindulių galima stilingai – Optometrijos centras siūlo ne tik aukščiausios kokybės akinius, bet ir atitinkančius apsaugos standartus. Mūsų siūlomus saulės akinių modelius rasite ir el. parduotuvėje e-optometrijoscentras.lt

Pirkti internetu
2021-07-07T12:39:16+00:00