Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Spalvoti kontaktiniai lęšiai skirti paryškinti, patamsinti ar kardinaliai pakeisti natūralią akių spalvą. Šiuos lęšius galima įsigyti su dioptrijomis, kaip regėjimo korekcijos priemonę ir be dioptrijų, kaip įvaizdžio detalę. Svarbu nepamiršti, kad nešiojant spalvotus kontaktinius lęšius taip pat reikalinga lęšių priežiūra. Būtina naudoti tirpalą, kuris užtikrina kontaktinių lęšių švarą bei kontaktinių lęšių laikymo konteineriuką, kuris leidžia higieniškai valyti ir saugoti kontaktinius lęšius.

Prieš išmėginant kontaktinius lęšius, rekomenduojame pasitarti su Optometrijos centro specialistais. 

Air Optix® Colors

Spalvoti mėnesiniai kontaktiniai lęšiai su visomis Air Optix šeimos savybėmis. Ploni, patogūs ir itin pralaidūs deguoniui. Galima rinkti net iš 9 skirtingų spalvų: nuo ryškių iki subtilių.

Pirkti

FreshLook® Dimensions 

Spalvoti kontaktiniai lęšiai ypač efektingai atrodo ant natūraliai šviesių akių, kadangi tamsus apvadas sukuria didesnių, gilesnių ir šviesesnių akių įspūdį.. Galimybė rinkis iš trijų nuostabių spalvų: Carribean Aqua, Sea Green ir Pacific Blue. 

Pirkti

FreshLook® Color Blends

Mėnesiniai spalvoti kontaktiniai lęšiai, turintys UV filtrą, tinkantys tiek tamsioms, tiek šviesioms akims. Kontaktinių lęšių 3-in-1 technologija sujungia tris spalvas tame pačiame lęšyje, taip sukuriant natūraliai atrodančių akių spalvą. Galima rinktis net  iš 12 natūralių spalvų ir puikiai atnaujinti savo įvaizdį. Suteikite savo akių spalvai subtilų atspalvį.

 

Pirkti

FreshLook® Colors

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai visiškai pakeičiantys natūralią akių spalvą, kadangi lęšių spalva padengia visą rainelę. Tinka tiek šviesioms, tiek tamsioms akims. Galimybė rinktis iš 6 ryškių ir sodrių atspalvių. 

Pirkti
2021-10-07T17:25:20+00:00