Vaikiški saulės akiniai

Vaikiški saulės akiniai

Vasaros sezono metu esminiu klausimu tampa apsauga nuo saulės. Šiuo klausimu ypač jautrūs mažieji! Tėčiai ir mamos neišvažiuoja iš namų nepaėmę turtingo apsauga saulės kremo. Vis dėlto, akių apsaugos klausimas yra ne mažiau svarbus! Vaikai praleidžia kur kas daugiau laiko lauke ir saulės šviesoje, nei suaugusieji, todėl saulės akiniai yra privalomas aksesuaras jų kasdienybėje. Taip kaip nuo mažų dienų formuojame vaikų įprotį kūną apsaugoti nuo saulės naudojant apsaugines priemones, taip privalu ugdyti ir įproti saulėtą dieną dėvėti saulės akinius. Akys ypač jautrios žalingiems saulės spinduliams, o didžiausia žala gali būti padaroma būtent jauname amžiuje.

Dėl šios priežasties Optometrijos centre turime plačią bei stilingą saulės akinių kolekciją, skirtą būtent vaikams. Pagrindiniai prekiniai ženklai, siūlantys žavius ir kruopščiai nuo saulės saugančius akinius RayBan, INVU bei Polaroid. Tai – lyderiai poliarizuotų akinių rinkoje, suteikiantys išskirtinės kokybės apsaugą akims, be to, yra stilingi ir žaismingo dizaino, todėl visuomet patinka vaikams.

Vaikiškų saulės akinių forma

Saulės akinių, sukurtų specialiai vaikams forma nėra unikali, kadangi ilgametė gamintojų patirtis parodė, jog mažieji nori būti panašūs į savo suaugusius tėvus, dėl to renkasi panašios formos rėmelius kaip tėčio, mamos ir vyresnių šeimos narių. Jauniausio amžiaus vaikams vyrauja apvalių ir švelnių formų saulės akiniai, o vyresnėliams – pasirinkimas vyrauja nuo pačių paprasčiausių klasikinių formų iki sportinių bei modernių.

Vaikiškų saulės akinių savybės

Esminiai kriterijai, kurie svarbūs renkant saulės akinius vaikams – apsauga, patogumas ir be abejo grožis. Labai svarbu, kad patys saulės akiniai vaikui patiktų, kadangi kitu atveju bus sunku įkalbėti akinius dėvėti. Apsaugos ir patogumo kriterijus gali įvertinti tėveliai, tačiau dizaino ir spalvų pasirinkimo atsakomybė turėtų būti perduota pačiam mažyliui.

Optometrijos centre specialistai pristatys Jums visą vaikiškų akinių kolekciją bei papasakos apie galimas vaikų akių apsaugas nuo žalingų saulės spindulių.

2018-06-21T14:20:13+00:00
Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.