Kodėl yra svarbūs akiniai skirti vairavimui?

Vairavimas yra viena iš labiausiai mūsų dėmesio reikalaujančių veiklų kasdienybėje. Esame tiesiogiai atsakingi ne tik už save, bet ir už kitus eismo dalyvius. Nuo mūsų atidumo priklauso vairuotojų ir pėsčiųjų saugumas, o vienas iš svarbiausių atidumo kriterijų yra mūsų reakcija. Gebėjimas greitai reaguoti į staigiai besikeičiančias situacijas yra kertinis atributas norint išvengti nepageidaujamų įvykių kelyje.

Todėl norint aiškiai matyti ir gebėti greitai reaguoti į situacijas kelyje yra labai svarbus aiškus ir nepriekaištingas matymas. Optometrijos centras gali pasirūpinti Jūsų regėjimu ir net nustebinti, kiek pažangių ir populiarių technologijų yra sukurtų padėti vairuojantiems transporto priemones.

Milžiniško populiarumo dėl savo itin aukštos kainos ir kokybės santykio sulaukę Šveicarijoje gimę INVU akiniai nuo saulės yra ULTRA poliarizuoti. Tai reiškia, kad Jūsų kelyje matymas turės daug ryškesnį kontrastą, o saulės spinduliai ir atspindžiai nuo objektų bus reikšmingai sumažinti. Negana to šio gamintojo akinių modeliai seka pačias naujausias madų tendencijas, todėl tinkančius rėmelius išsirinks net ir patys išrankiausi. Išbandykite INVU ir suprasite kodėl dažnas profesionaliai vairuojantis nešioja tik poliarizuotus akinius.

Žmonėms nešiojantiems korekcinius akinius su dioptrijomis, Japonų kompanija HOYA jau kuris laikas gamina specialiai vairavimui pritaikytus akinių lęšius ENROUTE. Šie akinių lęšiai yra dviejų tipų ir gali būti skirti tiek mėgėjams tiek profesionalams. Pasirinkę gamintis korekcinius akinius būtent su ENROUTE lęšiais Jūs būsite užtikrinti, kad kelyje Jūsų nebeerzins tokie neigiami efektai kaip: priešprieša važiuojančių automobilių srauto XENON ir LED žibintai, dėl šlapdribos ar lietaus lašelių susidariusios šviesos skaidulos ant priekinio stiklo, per didelis šviesos perteklius nuo šlapio asfalto šviečiant saulei, prietaisų skydelio ryškumas vairuojant naktį. Negana to, dėka lęšio gelsvo atspalvio Jūs matysite kur kas geresnį kontrastą vairuojant prieblandoje ar ūkanotą dieną. Tai ypatingai nepakeičiamas produktas tiems, kurie daug laiko praleidžia už vairo.

Visiems kuriems dažnai tenka vairuoti naktį, Optometrijos centre rasite specialiai pagamintus akinių lęšius kurie yra ryškiai geltonos spalvos. Šios spalvos filtras reikšmingai pagerina matymą tamsiu paros metu, todėl vairuojantiems prieblandoje ar tamsoje, tai vienas mėgstamiausių siūlomų produktų.

Be to, šiuo metu Optometrijos centro salonuose saulės akinių išpardavimas, net -40% nuolaida visiems saulės akiniams! Optometrijos Centre Jūsų laukia ypač platus saulės akinių pasirinkimas, stilingi saulės akiniai visiems – moterims, vyrams ir vaikams. Saulės akiniai ne tik paįvairins Jūsų įvaizdį bet ir apsaugos Jūsų akis. Optikos salonų adresus rasite čia.

Pirkti internetu
2021-08-18T10:54:59+00:00
Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.