Vienadieniai kontaktiniai lęšiai

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai skirti nešioti vienai dienai. Tokie lęšiai, skirtingai nei mėnesiniai, nereikalauja papildomų priežiūros priemonių ir turi būti išmesti po vieno nešiojimo. Juos galite rinktis kasdien arba įsidėti tik tam tikram laikui (pvz.: sportuojant, keliaujant). Taip pat šiuos kontaktinius lęšius rekomenduojame rinktis alergijų metu ar leidžiant laiką prie vandens.

Prieš išmėginant kontaktinius lęšius, rekomenduojame pasitarti su Optometrijos centro specialistais.

Dailies Total1®

dailies-total1_crop_exactlyPirmieji ir vieninteliai vienadieniai kontaktiniai lęšiai su vandens gradientu –  vandens kiekio pasiskirstymas nuo 33% lęšio branduolyje iki  80% lęšio paviršiuje. Didžiausias deguonies pralaidumas iš visų vienadienių lęšių. SmarTears technologija padės sumažinti akių sausumą taip stabilizuodama ašarų plėvelę. Komfortas – nuo pirmo įsidėjimo iki dienos pabaigos. 

Pirkti

Dailies Total1® Multifocal

Naujos kartos multifokaliniai vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Išskirtinis komforto jausmas ir baltos, sveikai atrodančios akys. Vandens kiekio pasiskirstymas nuo 33% lęšio branduolyje iki 80% lęšio paviršiuje.  Multifocal, vienadieniai silikono-hidrogelio lęšiai užtikrins puikų regėjimą visais atstumais. Pirmieji multifokaliniai lęšiai su vandens gradiantu.

Pirkti

Dailies Aqua Comfort Plus

dailies-aqua-comfort-plus_crop_exactlyPuikūs vienadieniai kontaktiniai lęšiai su triguba drėkinimo sistema. Ašarų plėvelės stabilumas padeda matyti ryškiau bei kovoti su sezoninės akių alergijos simptomais. Šie kontaktiniai lęšiai – puikus sprendimas esamiems ir naujiems kontaktinių lęšių nešiotojams. 

Pirkti

Dailies Aqua Comfort Plus Toric

dailies-aqua-comfort-plus-toric_crop_exactlyVienadieniai toriniai kontaktiniai lęšiai, skirti astigmatizmui koreguoti. Šie lęšiai yra labai patogūs, suteikia ilgalaikį drėkinimą ir komforto jausmą. Unikalus Precision Curve lęšių dizainas užtikrina ypatingą stabilumą akyje ir ryškų matymą. 

Pirkti

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal

dailies-aqua-comfort-plus-multifocal_crop_exactlyVieninteliai vienadieniai kontaktiniai lęšiai presbiopijos (senatvinės toliaregystės) korekcijai. Lęšių sudėtyje yra net 69% vandens, tai užtikrina patogumą ir leidžia mėgautis geru regėjimu visą dieną. Multifokaliniai lęšiai – ryškiam ir stabiliam matymui įvairiais atstumais.

Pirkti

1-Day Acuvue MOIST

1-day-acuvue-moist_crop_exactlyVienadieniai kontaktiniai lęšiai, suteikiantys gaivumo, komforto ir drėgmės pojūtį akyse per visą dieną. Šie kontaktiniai lęšiai turi UV filtrą, kuris apsaugo nuo žalingų UV spindulių konksmingo poveikio. 

Pirkti

1-Day Acuvue TruEye

1-day-acuvue-trueye_crop_exactlyPirmieji vienadieniai kontaktiniai lęšiai pagaminti iš silikono-hidrogelio. Sudėtyje esanti Narafilcon medžiaga užtikrina aukštas deguonies pralaidumą. Šia kontaktiniai lęšiai aprūpinti ultravioletinių spindulių filtru, kuris saugo akis nuo kenksmingų saulės spindulių.

Pirkti

Proclear 1 Day

proclear-1-day_crop_exactlyAukščiausios kokybės kontaktiniai lęšiai, kurie gaminami naudojant patentuotą PC Technology. Šie kontaktiniai lęšiai sukurti tam, kad teiktų šviežumo jausmą visą dieną, net po 12 valandų nešiojimo. Visą dieną užtikrinamas aukštas deguonies pralaidumas.  Kontaktiniai lęšiai rekomenduojami žmonėms, turintiems sausų akių sindromą.

Pirkti

Soflens Daily Disposable

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai, užtikrinantys ryškesnį ir kontrastingesnį vaizdą. Šie lęšiai atsparūs baltymų apnašų susidarymui, kadangi pagrindinė sudedamoji dalis – nejoninė medžiaga. Tai apsaugo kontaktinius lęšius nuo nešvarumų kaupimosi ant jų. 

Pirkti

Soflens Daily Disposable Toric

Visą dieną drėgmę išlaikantys vienadieniai astigmatiniai kontaktiniai lęšiai. Soflens Daily Disposable Toric dėl specialios technologijos apsaugo akis nuo sausėjimo, užtikrina geresnę regėjimo kokybę ir komfortą visos dienos metu.

Pirkti
2021-10-07T17:11:53+00:00
Optometrijos centras

Optometrija.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.