Vienadieniai

Dailies Total1®

dailies-total1_crop_exactlyPirmieji ir vieninteliai vienadieniai kontaktiniai lęšiai su vandens gradientu –  vandens kiekio pasiskirstymas nuo 33% lęšio branduolyje iki 80% lęšio paviršiuje. Didžiausias deguonies pralaidumas iš visų vienadienių lęšių

Pirkti

Dailies Aqua Comfort Plus

dailies-aqua-comfort-plus_crop_exactlyPuikūs vienadieniai kontaktiniai lęšiai su triguba drėkinimo sistema. Šie lęšiai – puikus sprendimas esamiems ir naujiems kontaktinių lęšių nešiotojams. 

Pirkti

1-Day Acuvue MOIST

1-day-acuvue-moist_crop_exactlyVienadieniai kontaktiniai lęšiai, suteikiantys gaivumo, komforto ir drėgmės pojūtį visą dieną.

Pirkti

1-Day Acuvue TruEye

1-day-acuvue-trueye_crop_exactlyVienadieniai silikono-hidrogelio lęšiai. Aukštas deguonies pralaidumas. Ultravioletinių spindulių filtras, saugo akis nuo kenksmingų saulės spindulių.

Pirkti

Biotrue OneDay

Šie kontaktiniai lęšiai ne tik palengvins lęšių nešiojimo rutiną, bet ir suteiks tokį komfortabilumą, apie kurį kadaise galėjote tik pasvajoti. UV filtras, didelis vandens kiekis – 78 %

Pirkti

Proclear 1 Day

proclear-1-day_crop_exactlyYra aukščiausios kokybės kontaktiniai lęšiai, kurie gaminami naudojant patentuotą PC Technology. Šie kontaktiniai lęšiai sukurti tam, kad teiktų šviežumo jausmą visą dieną, net po 12 valandų nešiojimo.

Pirkti

Freshlook one day

freshlook-one-day_crop_exactlyKiekvieną dieną kitokia spalva! Spalvoti vienadieniai kontaktiniai lęšiai, suteikia natūralų atspalvį šviesioms ir tamsioms akims. Šie lęšiai gaminami naudojant unikalią technologiją LighstreamTM, yra labai ploni ir patogūs nešioti.

Pirkti

Soflens Daily Disposable

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai, užtikrinantys ryškesnį ir kontrastingesnį matymą. Šie lęšiai atsparūs baltymų apnašų susidarymui. Tai lemia nejoninė medžiaga, iš kurios jie pagaminti.

Pirkti

Dailies Aqua Comfort Plus Toric

dailies-aqua-comfort-plus-toric_crop_exactlyVienadieniai lęšiai, skirti astigmatizmui koreguoti. Šie lęšiai yra labai patogūs naudoti, suteikia ilgalaikį drėkinimą ir komfortą. Inovatyvus lęšio paviršus užtikrina lęšio stabilumą akyje, tuo pačiu pagerindamas regėjimo aiškumą.

Pirkti

Soflens Daily Disposable Toric

Visą dieną drėgmę išlaikantys vienadieniai astigmatiniai kontaktiniai lęšiai. Soflens Daily Disposable Toric dėl specialios technologijos apsaugo akis nuo sausėjimo, užtikrina geresnę regėjimo kokybę ir komfortą visos dienos metu.

Pirkti

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal

dailies-aqua-comfort-plus-multifocal_crop_exactlyVieninteliai vienadieniai kontaktiniai lęšiai presbiopijos (senatvinės toliaregystės) korekcijai. Lęšių sudėtyje yra net 69% vandens, tai užtikrina patogumą ir leidžia mėgautis gera rega visą dieną.

Pirkti

Dailies Total1® Multifocal

Naujos kartos multifokaliniai vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Išskirtinis komforto jausmas ir baltos, sveikai atrodančios akys. Vandens kiekio pasiskirstymas nuo 33% lęšio branduolyje iki 80% lęšio paviršiuje.

Pirkti
2019-07-04T10:13:00+00:00