boywthglasses_medium HLH

Hoya standartinis vieno židinio lęšis. Tai nebrangus lęšis, padengtas kietinimo danga, platus pasirinkimo diapazonas. Atitinka daugelio klientų reikalavimus ir biudžetus – todėl prieinamas visiems. Lengvesni už mineralinius, nedūžta, saugesni vaikams, atsparesni braižymams. 100 % UV apsauga.

zvairumas-arba-nukrype-akys_medium HL MAXI Hoya

Plastikinis lęšis su antirefleksine danga. Lengvas ir patogus, dėl šio lęšio lengvumo nėra įspaudų nosyje. Dėl kietesnio paviršiaus iš abiejų lęšio pusių akiniai ilgiau tarnaus ir juos bus lengviau prižiūrėti. Puiki antirefleksinė danga mažina klaidinačių atspindžių kiekį, dėl to vaizdas tampa ryškesnis. Hidrofobinė danga mažina rasojimą. Tinka į įvairius rėmelius.

 fb-sz03712_medium PNX Maxi Trivex Hoya

Saugus, patvarus lęšis ( indeksas 1,53). Jūsų aktyviai veiklai tiek patalpoje, tiek už jos ribų.  Puikiai tinka į bet kokį rėmelį, ypač rekomenduojamas į berėmius akinius. Iki 20% plonesni nei kiti 1.5 indekso plastikiniai lęšiai, puikus cheminis atsparumas, kietoji danga apsaugo nuo braižymosi – lęšiai ilgiau tarnauja, atsparūs lūžiams ir įtempimams.

 vaikas1_medium  SHV Hoya (Japonija) plastikiniai akinių lęšiai su ypatingu kietinimu ir dangomis. Įvairūs testai įrodė, kad SHV danga yra tris kartus atsparesnė įbrėžimams, nei kitos panašios dangos; tvirtumu prilygsta mineraliniams lęšiams; antirefleksinė danga sumažina klaidinančių atspindžių – vaizdas tampa ryškesnis; kietoji danga apsaugo nuo braižymosi – lęšiai ilgiau tarnauja; hidrofobinė danga sumažina rasojimą, antistatinis efektas užkeK
 vaikas2_medium  PNX KIDS Tai specialūs lęšiai vaikams, lengvi, ploni, saugūs. Plonesni už plastikinį lęšį dėl kelių priežaščių: dėl indekso 1.53; dėl diametro 50, dėl mažesnės ruošinio bazinės kreivės. PNX KIDS lęšio parametrai:

  • Diapazonas: +6.00 iki +0.25, cyl iki 2.00.
  • Diametras: 50