Astigmatiniai (toriniai) kontaktinai lęšiai

Minkšti astigmatiniai kontaktiniai lęšiai vadinami toriniais.  Toriniai kontaktiniai lęšiai fokusuoja visus šviesos spindulius patenkančius per akį į tinklainę viename taške ir taip yra gaunamas 100% aiškus vaizdas. Tokie lęšiai gali būti tiek vienadieniai, tiek mėnesiniai.

Prieš išmėginant kontaktinius lęšius, rekomenduojame pasitarti su Optometrijos centro specialistais.

Air Optix for Astigmatism

air-optix-for-astigmatism_crop_exactlyAukšto deguonies pralaidumo kontaktiniai lęšiai astigmatizmo korekcijai. Šie kontaktiniai lęšiai pagaminti su papildomu drėgmės elementu ir sudaryti iš 33% vandens. 

Pirkti

Dailies Aqua Comfort Plus Toric

dailies-aqua-comfort-plus-toric_crop_exactlyVienadieniai toriniai kontaktiniai lęšiai, skirti astigmatizmui koreguoti. Šie lęšiai yra labai patogūs, suteikia ilgalaikį drėkinimą ir komforto jausmą. Unikalus Precision Curve lęšių dizainas užtikrina ypatingą stabilumą akyje ir ryškų matymą. 

Pirkti

Proclear Multifocal Toric

proclear-toric_crop_exactlyAukščiausios klasės mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, sukurti naudojant unikalią ir visame pasaulyje plačiai pripažintą PC technologiją, kurios pagalba molekulės pritraukia prie kontaktinio lęšio paviršiaus vandens molekules, suformuodamos skydą, kuris padeda sumažinti kontaktinių lęšių dehidrataciją ir apnašas, o taip pat užtikrina puikų regėjimą ir komfortą visą dieną.

Pirkti

PureVision 2HD Toric

purevision2hd-toric_crop_exactlyAstigmatizmo korekcijai skirti mėnesiniai silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai, vertinantiems regėjimo kokybę ir komfortą

Pirkti

SofLens Daily Disposable Toric

soflens-daily-disposable-toric_crop_exactlyVisą dieną drėgmę išlaikantys vienadieniai, astigmatiniai kontaktiniai lęšiai užtikrinantys aštrų regėjimą. Kontaktiniuose lęšiuose esanti Hilafilcon B medžiaga laidi deguoniui ir sulaiko lėšyje maksimalų kiekį vandens.

Pirkti

1 DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISM

1-day-acuvue-r-moist-r-for-astigmatism_crop_exactlyVienadieniai kontaktiniai lęšiai astigmatzmo korekcijai, suteikiantys gaivumo, komforto ir drėgmės pojūtį akyse per visą dieną. Šie kontaktiniai lęšiai turi UV filtrą, kuris apsaugo nuo žalingų UV spindulių konksmingo poveikio. 

Pirkti

Proclear Toric XR

proclear-toric-xr_crop_exactlyAukščiausios klasės mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, sukurti naudojant unikalią ir visame pasaulyje plačiai pripažintą PC technologiją, kurios pagalba molekulės pritraukia prie kontaktinio lęšio paviršiaus vandens molekules, suformuodamos skydą, kuris padeda sumažinti kontaktinių lęšių dehidrataciją ir apnašas, o taip pat užtikrina puikų regėjimą ir komfortą visą dieną. Kontaktiniai lęšiai rekomenduojami žmonėms, turintiems sausų akių sindromą.

Pirkti

SofLens Toric

soflens-toric_crop_exactlyMėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti dideliam astigmatizmo koregavimui. Šie lęšiai turi stabilizavimo sistemą todėl neslankioje akyje. 

Pirkti

ACUVUE® OASYS™ for ASTIGMATISM

acuvue-r-oasys-for-astigmatism_crop_exactlyŠiuose kontaktiniuose lęšiuose yra greitos Stabilizacijos sistema, kurios dėka lęšis pasisuka į reikiamą poziciją, suteikdamas ryškų ir stabilų matymą ištisą dieną, nepriklausomai nuo to, ką Jūs veikiate – mokotės, sportuojate, naktį vairuojate automobilį ar žiūrite televizorių

Pirkti

Biofinity Toric

biofinity-toric_crop_exactlyKontaktiniai lęšiai skirti žmonėms su aukštu trumparegystės ir toliaregystės laipsniu. Premium klasės mėnesiniai silikono – hidrogelio kontaktiniai lęšiai skirti tiems, kurie siekia puikaus regėjimo aštrumo ir sveikų akių. Kontaktiniai lęšiai skirti tiek kasdieniam, tiek ilgalaikiam naudojimui.

Pirkti

PureVision Toric

astigmatiniai-2Mėnesiniai, toriniai, silikono – hidrogelio kontaktiniai lęšiai

Pirkti
2021-10-07T17:21:41+00:00